Awaria wtyczki Adobe Flash

Witam,

Mam problem z wtyczką Adobe Flash w Firefox. Jak próbuję obejrzeć jakiś film w przeglądarce (niezależnie na jakiej stronie) to zawsze pojawia się komunikat “Wtyczka Adobe Flash uległa awarii. Odśwież stronę aby spróbować ponownie”. Próbowałem coś z tym robić, aktualizowałem Firefoxa i Adobe Flash. Reinstalowałem Adobe Flash i nic. W Google Chrome wszystko działa normalnie. Załączam jeszcze ten wyżej wspomniany komunikat:

post-218432-0-40399100-1389532045_thumb.

Taką wtyczkę trzeba odinstalować. Odinstaluj też silverlight. Potem wejdź w dodatki firefoxa wpisujesz flash player i instalujesz. Gdyby coś dalej się psuło, to na razie możesz zainstalować HTML5 all video dodatek do firefoxa, żeby korzystać z wideo na stronach. Przeinstaluj też shockvawe player.

Ten HTML5 rozwiązał problem, dzięki

 

 

 

Jednak nie do końca. Tzn. na niektórych stronach (np. Youtube, Joe Monster) filmy działają, a na innych (np. dota2clan) nie działa. Silverlight u siebie nie znalazłem, flash playera zainstalowałem, zainstalowałem też tego HTML5. I teraz jak Schockwave flash jest wyłączony to jest tak jak napisałem wyżej (tu działa, tam nie działa), a jak jest włączone to jest ta awaria o której pisałem na początku.

Na niektórych stronach, to często adblock blokuje wyświetlanych treści. Albo trzeba wyłączać adblocka, albo zmienić na inny model.