Awaria wyświetlacza w nokii 6670?

Witam, ostatnio kupiłem używaną nokie 6670, po paru godzinach użytkowania, a dokładnie przy ustawianiu budzika, co kilka sekund zaczął migać obraz (wydaje mi się że telefon zaliczył glebę przed sprzedażą), szczerze mówiąc nie bardzo mi to przeszkadza lecz obawiam się że może się to pogarszać, czy wskazuje to na awaria wyświetlacza, a może baterii lub jeszcze czegoś innego. Czy miał ktoś z was podobny problem ? Na telefon dostałem gwarancję słowną, więc ewentualną reklamacje wolałbym zgłosić jak najprędzej. Z góry dzięki za rady.

Pozdrawiam

nie chcę Cię straszyć ale ja miałem podobny problem tylko z innym telefonem i najpierw jak Ty pisałeś raz na jakiś czas migał później wszystko ok i po około miesiącu (lub dwóch) wyświetlacz całkowicie siadł… moim zdaniem jeśli jest możliwość to zmień lub wymień telefon, abyś za kilka tygodni nie musiał wydawać kasy na zmianę wyświetlacza a do tanich one nie należą. Ale to jest moje zdanie… :slight_smile:

dzięki za rade, zaraz po pracy jadę go wymienić. Wyświetlacze do tego fona kosztują koło 100 zł :?

tzn jak miga? tak jakby widac bylo odswierzanie? Jeśli tak to jest normalne w tym modelu

odświeżanie widać ale oprócz tego co 3 sekundy cały obraz miga na biało im dłużej telefon jest włączony tym mocniej miga