Awaria z Paskiem zadań Windows 7

Witam moim problemem jest pasek zadani w win 7 pewnego razu gdy włączyłem komputer pasek zadani i okna zmieniły swój kolor i wygląd.Jestem pewien że niczego takiego nie ustawiałem.Próbowałem to naprawić we właściwościach ale nie znalazłem żadnej pomocnej opcji .Dodaje linki do zrzutów żeby wam to zilustrować.

http://zapodaj.net/e292cb372517.jpg.html

http://zapodaj.net/1b62ba1519a6.jpg.html

http://zapodaj.net/ff0e299ef638.jpg.html

http://zapodaj.net/24d5853a2432.jpg.html

Proszę o szybką odpowiedzi! !!

Wygląda na to że zmieniła ci się kompozycja na “klasyczny windows”

PPM na pulpicie, wybierz Personalizuj i zmień kompozycję na jakąś z systemem aero.

1414dominik ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Prawdopodobnie system zmienił sam (automatycznie) podczas testu wydajności kary graficznej lub system został zainfekowany.

Takie rzeczy również dzieją się jak próbuje się wgrać jakieś dziwne nowe tematy do sytemu, jeśli nic nie pomoże to polecam przywrócić system do jakiegoś rozsądnego terminu.

możliwe jest też ze sterowniki grafiki pojechały na wakacje i trzeba je przeinstalować

W kwestii przywracania przywracania komputera do wybranego momentu w czasie to mam do wyboru 2011-06-25 albo 2011-06-24 czyli daleko po tym jak to się stało.Myślałem żeby ściągnąć pasek sys win7 i ustawić jako nowy pasek jeśli ktoś jest za moim pomysłem to proszę podać stronę z downloadem .Moja wersja windowsa to home premium .