Awatar na forum

jak zmienić awatara na forum , bo nie wiem … tego pieska po lewej

Awatar zmieniasz w ustawieniach konta, po zalogowaniu się na portalu - Logowanie - dobreprogramy .

tak ale ja chcę zmienić awatara na forum dobrych programach

@leszko1 Avatar zmieniasz w ustawieniach swojego konta na portalu DP. Forum DP bierze te ustawienia z portalu. Po zmianie avatara z poziomu portalu DP zobaczysz nowy avatar zarówno na portalu DP jak i na forum DP.

Pozdrawiam!

na dobrych programach mam ten (poniżej) a na forum się nie zmienił
mm

nie ma

@leszko1 Będąc zalogowanym na portalu DP kliknij link Logowanie - dobreprogramy i w sekcji „Awatar” kliknij „Wybierz grafikę”. Po wybraniu pliku JPG z awatarem kliknij „Wyślij”. Po zakończeniu wysyłania pliku przewiń stronę na dół i kliknij „Zapisz”.

Pozdrawiam!

ile już mogę zmień awatara !!! na DP jest a na forum nie ma , jest stary

@leszko1 Będąc zalogowanym na forum DP kliknij link https://forum.dobreprogramy.pl/u/leszko1/preferences/security i następnie kliknij link „Wyloguj się wszędzie”. Po wylogowaniu kliknij przycisk „Logowanie” na forum DP i zaloguj się ponownie wpisując swój adres mailowy i hasło (jeśli padnie taka prośba). Sprawdź czy awatar się zmienił.

Pozdrawiam!

ok dzięki dopiero teraz pomogło

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.