Awatar

Przepraszam proszę o wyjaśnienie jak zmienić awatar na forum bo udało mi się zmienić tylko temat, ale nie mogę nigdzie znaleźć awatara(((

Awatar zmieniamy w ustawieniach konta portalu:

https://www.dobreprogramy.pl/konto/ustawienia

(Alternatywnie w prawym rogu na portalu klikasz w Nick lub czarne C i są w pop-upie linki - w tym „ustawienia”)

Wyloguj się z forum i portalu (skoro już się wgrał nowy Awatar na portalu - @candyshop - dobreprogramy - inny niż białe C w czarnym kółku) i zaloguj ponownie.

Zalecam wgrywać kwadratowe obrazy, bo prostokątne źle przetwarza portal (w nawigacji i ustawieniach portalu widać od góry przycięty, na profilu portalu jest błąd i ładuje się szary placeholder z ikoną aparatu - pewnie tak samo w sekcji komentarzy) a forum wytnie ze środka grafiki (będzie niespójny z portalem).

Na forum wylogowanie jest pod awatarem i potem ludzik
Lub tu https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/security wybierz wylogowanie z wszystkich urządzeń - jak ktoś ukradnie sesję portalu to i tak znów się zaloguje na forum (można uznać to za błąd bezpieczeństwa).

Jak nie załaduje forum nowego do godziny to zawołany docenta i o.zio by zbadali to w wolnym czasie (forum miało aktualizację do nowej wersji i być może coś padło).

Mnie po mocnym odświeżeniu awatar się zmienił (nawet działa przezroczystość z PNG), czyli mechanizm działa a Garoz wciąż nie wysłał poprawki by unikać przelogowania.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.