Axv cd/dvd rom problem z alkoholem

niemoge usunac wirtualnego dysku z komputera usuniecie z rejestru nic niedaje odinstalowanie tez a przeciez odinstalowałem program pomózcie co mam zrobic

Wirtualny byl robiony w Alcoholu 120% ?

Jesli tak to zainstaluj program na nowo i potem wylacz go przez program.

Mogles zapomniec o wylaczeniu wirtuala i odinstalowales program co spowodowalo ze dysk zostal.

zerkni rowniez tutaj:

:arrow: Tutaj

Dysk wirtualny usun w programie tym co zrobiłes dysk wirtualny

włąsnie w tym jest problem ze instalujac 2 raz ten sam alkohol ten nowy alkohol uznaje ten wirtualny jako naped fizyczny i po ponownym usunieciu alkohola dalej tam jest Problemem jest to ze siedzi on w rejestrze z kturego go usunołem i po restarcie znowu jest prubowałem go nawet usunac z menadzera urzadzen i tez powraca

W linku ktorym podalem wyzej jest rozwiazanie tego problemu.

Autor uzyl przywracania systemu.

Ty tez bedziesz mial poniewaz Alcohol 120% tworzy sobie punkt.

Poszukaj w:

Start > Akcesoria > Narzedzia Systemowe > przywracanie systemu > znajdz odpowiedni punkt i wszystko powinno byc ok.

niemoge skorzystac z punktu przywracania systemu bo stare chyba uległy skasowaniu a te nowe to sa włąsnie juz z tym problemem

Uzyj programu ktory podalem w topicu w linku wyzej.

Starforce’a , lecz uzywaj go bardzo ostroznie.

Po czesci strscilem tam co i jak.

Przeczytaj tamten topic… dokladnie :smiley: :slight_smile:

a niema prostszego sposobu tylko niemuwcie o format c bo to odpada

Zobacz to i jak nic udaj się na FORUM alkohola powinno być rozwiązanie - zobacz teź na link dotyczący Daemona.

http://cdrlab.pl/forum/showthread.php?t=1665

i to

http://www.idg.pl/forum/thread.asp?Foru … 851&page=1

hmmmm u mnie ten problem powrocil i chyba zrobie tak ale czy to pomoze

Zwyciestwo :smiley: :smiley: :smiley: Tylko ja mialem dwa do usuniecia zrobiel tak

Nastepnie odnalazlem wpisy

I wywalilem je

P.S mozesz miec inna nazwe strownika np. zamiast a347scsi.sys unuwalem vax347.sys

Najlepeij zrob kopie zapasowa Rejestru

:slight_smile: