Aż 1 TB danych, nielimitowane rozmowy i SMSy na cały rok

Marta Cieślak-Krajewska:
Pełna swoboda korzystania z telefonu na kartę przez cały rok? Czemu nie!
Od dzisiaj (25.04) w ofercie na kartę startuje nowa wersja usługi unlimited, czyli „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet GB” ważne 1 rok, a w niej:

  • nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe,
  • SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • gigantyczna paczka danych – 1 TB (to aż 1024 GB do wykorzystania!)
  • pakiet internetu w UE – 25,05 GB

Czytaj więcej:

1 polubienie

Wychodzi tu średnio 85 GB na miesiąc i rok świętego spokoju od jakichkolwiek płatności. Całkiem fajna oferta, ale wiadomo, że każdego nie przekona, kiedy trzeba płacić z góry. Na przykład dla mnie ta oferta jest niemożliwa do opłacenia z góry.

Jednak mi się osobiście podoba.

Orange:
Po osiągnięciu na koncie kwoty 300 zł

Orange:
5 GB za doładowanie nominałem 5 zł ważne 2 dni od momentu przyznania
Warunkiem skorzystania z Promocji jest doładowanie Konta Głównego Abonenta dowolną kwotą poprzez portal www.doladowania.orange.pl lub za pomocą aplikacji Mój Orange

Doładowując 60x5 złotych dostaniecie dodatkowo, aż 300 GB, wprawdzie tylko na dwa dni, ale zawsze to coś ekstra

Obecnie mam Orange Free, który daje 15 GB co miesiąc. Patrząc na to, że nie dzwonie zbyt wiele, a komunikuję się z pomocą Telegrama to oferta jest tak se. Szału nie ma.

BTW. Ostatnimi czasy znaleźć cokolwiek na stronie Orange to jakaś masakra. Kiedyś nie było problemu ze znalezieniem dokładnych rozpisek poszczególnych taryf, a teraz jest burdel. Nawet nie ma informacji jakie obecnie taryfy są dostępne.

Dwie godziny szukałem jak się dostać na ich niby pocztę 200 MB.

1 polubienie

Strona obecnie to jeden wielki baner reklamowy. Przed chwilą znalazłem opisy taryf typu, Free, Smart, POP itp, a teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było. Po dwóch minutach już nie mam pojęcia gdzie co jest. Regulaminów nie ma pod jednym linkiem, ale jest gdzieś walnięty pomiędzy wierszami różnych taryf z reklamówek.

2 polubienia

Ja nawet nie ogarniam ile miesięcznie dostaję od nich internetu. Numer przeniosłem w grudniu. Doładowuję co dwa miesiące kwotą 50 PLN. Uruchomiłem pakiet za 25.

Co miesiąc w ramach pakietu dostaję 15 GB. Za doładowanie 50-tką - dodatkowe 25 GB (raz na dwa miesiące). Za regularne przedłużanie ważności pakietu co miesiąc przychodzą dodatkowe gigabajty: za pierwszy miesiąc 1GB, za drugi miesiąc 2GB, za trzeci chyba 3. Oczywiście nie muszę mówić, że niewykorzystane dane przechodzą na następny okres rozliczeniowy. Jakby tego było mało, z każdego doładowania dostaję 5% wartości do Skarbonki, które mogę wykorzystać w dowolny sposób (np. na dodatkowe, płatne pakiety internetu). Na koniec przychodzą jeszcze promocyjne środki (już nawet nie wiem ile), za to, że doładowałem przez internet. Również do wykorzystania (będę miał na MMSy, których nie ma w pakiecie).

Miesięczne zużycie mam na poziomie 10GB. Już teraz, po pięciu miesiącach mam odłożone 100GB danych.

Aaa… i jeszcze jakieś grosiki wpadły na promocyjne konto. Za staż (90 dni) :smiley:

Reasumując: oferta może i ciekawa. Ale szału nie robi. I wiąże nas z operatorem na rok.

Ja ma to samo. Jakaś ważność pakietu jest po czym doładowujesz konto i reset. Mając SMART nie potrafiłem czasem wykorzystać pakietu, a kasa leżała i na siłę próbowałem się tego pozbyć. Jak ktoś nie ma wielkich potrzeb i głównie korzysta z internetu to i za 25 zł z kontem ważnym rok ładuje co 2-3 miesiące, bo po prostu starcza.

Zupełnie, nie moja bajka…ale wsród ofert na kartę, dla bardzo aktywnych robi, robi

Co za bzdura, dlaczego wiąże?

Kto, komu “zabrania” wykorzystać/nie wykorzystać przysługujący pakiet, na przykład w tydzień, po czym do widzenia

W domyśle, jesteś użytkownikiem wymienionego operatora, z tytułu prawomocnego wyroku, za karę…czy jednak wolny wybór, świadomego konsumenta?

Czemu sobie powycinałeś kilka słów z kontekstu i stwierdziłeś, że obecna oferta w Orange, jak i sam operator to dla mnie jakaś udręka? Gościu… to żeś popłynął. Pracujesz w telewizji lub jakiejś gazecie?

Zasadniczo nikt. Ale oferta jest tak skrojona, żeby zatrzymać klienta u siebie na dłużej.

Gdybym miał za 3 stówki kupić terabajcik, to wolałbym przemęczyć się z lejkiem 512kb/s w A2 Mobile za 9,99 :wink:

Okay, nie ma co się angażować w trolling, zupełnie nie w temacie, ale już widzę całościowo twój entuzjazm i zadowolenie

Bye, bye

To już, tylko wybór po stronie klienta

Jakby ktoś szukał 200 MB poczty Orange to logowanie ja mam na:

http://poczta.orange.pl/

I z głównej wycieli ramkową wersje jaka była kiedyś - czym są ramki: http://www.kurshtml.edu.pl/html/ramki_lokalne,ramki.html.

@Madafaker przedstawiciel handlowy, tak słaby, że musi spamować na forach :smiley: