Azureus 2.3.0.0

Od dawna miałam azureusa, ale dzisiaj niestety go zaktualizowałam do nowszej wersji! Nie robiłabym tego, gdyby nie to że aktualizacja się sama pokazałata! I nie sądziłam ze po jej pobraniu będą jakieś problemy! Chodzi o to że azureus teraz nic nie ciągnie! Próbowałam różności, ale zawsze jest czerwona mordka! Nie jestem zbyt dobra w ustawieniach! Może wy mi coś poradzicie, co zrobić, by działał chociaż tak jak za starszej wersji! Nie wiem co robić, wolałabym bym go nie odinstalowywać! A tylko to mi przychodzi do głowy! Proszę o rady i wyrozumiałość dla mojej niekompetencji! Pozdrawiam wifara!

ja też ściągnąłem 2.3.0.0 i miałem taki sam problem i powróciłem z powrotem do 2.2.0.2! też nie wiem czemu nie działa 2.3.0.0

A jak powrócić do starej wersji? Jak to zrobić?

Odinstalować nową i zainstalowac stara!! Proste co??

A co do tego ze nic nie mozna sciagnac to nowa warsja Azureusa dziala z nowa wersja javy—1.5.0 Zainstaluj ta wersje i bedzie smigac jak zawsze!!

dzięki za pomysł z javą, spróbuję! Mam nadzieję że zadziała! Nie wpadłabym na to, dziękuję!

Wiesz kolego ja też bym na to nie wpadł bo miałem poprzednio starszą wersję, wgrałen nowszą i Azuresu nie działał, ale w prawym dolnym rogu pojawił mi się komunikat i cos tam bylo wspomniane o Javie 1.5.0. Zainstalowalem i dziala!! Tobie tez powinno pojsc!!

Hiroaq dzięki za radę zadziałało, azureus ruszył! Mama jeszcze jedno pytanko, czy zlikwidować starszą wersję javy, czy moze zostać? Będę wdzieczna za podpowiedz! wifara

Likwiduj. Jest całkowicie zbędna.

Dokładnie wywalaj ją !!