Azureus 2.3.0.0

(Wifa) #1

Od dawna miałam azureusa, ale dzisiaj niestety go zaktualizowałam do nowszej wersji! Nie robiłabym tego, gdyby nie to że aktualizacja się sama pokazałata! I nie sądziłam ze po jej pobraniu będą jakieś problemy! Chodzi o to że azureus teraz nic nie ciągnie! Próbowałam różności, ale zawsze jest czerwona mordka! Nie jestem zbyt dobra w ustawieniach! Może wy mi coś poradzicie, co zrobić, by działał chociaż tak jak za starszej wersji! Nie wiem co robić, wolałabym bym go nie odinstalowywać! A tylko to mi przychodzi do głowy! Proszę o rady i wyrozumiałość dla mojej niekompetencji! Pozdrawiam wifara!

(Rafalfa) #2

ja też ściągnąłem 2.3.0.0 i miałem taki sam problem i powróciłem z powrotem do 2.2.0.2! też nie wiem czemu nie działa 2.3.0.0

(Wifa) #3

A jak powrócić do starej wersji? Jak to zrobić?

(system) #4

Odinstalować nową i zainstalowac stara!! Proste co??

A co do tego ze nic nie mozna sciagnac to nowa warsja Azureusa dziala z nowa wersja javy---1.5.0 Zainstaluj ta wersje i bedzie smigac jak zawsze!!

(Wifa) #5

dzięki za pomysł z javą, spróbuję! Mam nadzieję że zadziała! Nie wpadłabym na to, dziękuję!

(system) #6

Wiesz kolego ja też bym na to nie wpadł bo miałem poprzednio starszą wersję, wgrałen nowszą i Azuresu nie działał, ale w prawym dolnym rogu pojawił mi się komunikat i cos tam bylo wspomniane o Javie 1.5.0. Zainstalowalem i dziala!! Tobie tez powinno pojsc!!

(Wifa) #7

Hiroaq dzięki za radę zadziałało, azureus ruszył! Mama jeszcze jedno pytanko, czy zlikwidować starszą wersję javy, czy moze zostać? Będę wdzieczna za podpowiedz! wifara

(Damian) #8

Likwiduj. Jest całkowicie zbędna.

(system) #9

Dokładnie wywalaj ją !!