Azureus - blokowanie

(Nlukasn) #1

b%b3%b9d.GIF

Potrzebuje informacji (byłbym wdzięczny za wmiarę szybką odpowiedź) o co z tym chodzi jak usunąć ten problem. Jestem w LANie, na serverze jest zainstalowany Linux 9.0 Slacware (administrator twierdzi, że nic nie jest blokowane)

Jest taka możliwość, aby zablokować pojedyncze pliki na serwerze (javaw.exe)?

Dodatkowe info(nie wiem czy się do czegoś tu przyda): odpowiednie regułki blokują dostęp do odpowiednich portów (no, ale teraz nie są blokowane, a problem jest)

Zostałem również poproszony o ragułę iptables (aby mu pomóc)

Proszę o szybką i skuteczną pomoc. DZIĘKI wielkie

Post 2

Jeśli używacie Azureusa i nie macie z nim problemu to powiedzcie z jakiej Java'y kożystacie (jaka wersja), czy jesteście w LANie

Post 3

Dziękuję za liczne odpowiedzi :lol: , ale sam sobie poradziłem. Pomogło zainstalowanie najnowszej Java'y (w moim przypadku) Java 2 Runtime Environment, SE 1.4.2_05.

PS: A już podejrzewałem admina mogo ukochanego :smiley:

Update

Używaj opcji :arrow: Zmień by dopisać sie do ostatniego posta.

Golden Finger

(FXJ) #2

Skożystak sobie z tego posta bo mam problem z tym samym programem :slight_smile:

Podczas pierwszego uruchomienia azurusa wyskakuje okno "kreatora konfiguracji" i na kturejś pozycji "Nat / Porty serwera" chce abym podał "Port TCP dla Poł. Przych." wieje już sprawdziłem ale żaden nie pasuje, wie ktoś jak ten numerek ustalić ??

Azurus mi zciąga !!

(Nlukasn) #3

I jeszcze jedno pytanko odnośnie tego programu:

Mam ustawioną domyślną ścieszkę zapsiów dla torrentów w "C:\Documents and Settings\Łukasz_N\Dane aplikacji\Azureus\torrents" a wszystkie pozostałe ustawienia są zapisywane w "C:\Documents and Settings\Łukasz_N\Dane aplikacji\Azureus". I teraz sprawa ma się tak: czy jak skopiuje sobie ten główny katalow podany wyżej to czy będę miał wszystkie informacje o tym ile wysłałem MB do innych, itd.; po ponownym zainstalowaniu Windows'a? i czy zmiena pierwotnej lokalizacji pliku torrent nie będzie miała później większego wpływu na te informacje?

Troszkę to może wydawać się zawiłe, ale może się połapiecie o co mi chodzi.