Azureus Problem z Ratio

Witam wszystkich :wink:

Mam problem w tym programie w/w ponieważ mam funkcje Ratio na czerwono…:frowning: Nie wiem co mam z tym zrobic:(

Dodam że pare dni temu miałem internet ISDN 128 KB i było wszystko Ok ale sami widzicie jaki on wolny… wiec zmieniłem po promocji na DSL 512 KB i od tej pory mam Ratio na czerwono a nie na zielono jak miałem kiedyś… nie wiem co mam z tym zrobić i sie zwracam o pomoc do członków Forum:)

Ratio jest to stosunek ilości pobieranych danych do wysyłanych.

Masz 512Kb/s tj ok. 60-65KB/s max., a prędkość wysyłania 128Kb/s tj. ok. 16-18KB/s.

1MB ściągniesz z max. prędkością w ok. 25sec., a wyślesz go do innych w ok. 60sec.

Ratio będziesz miał zielone jeżeli stosunek pobieranych danych do wysyłanych będzie 0.9>

Jeżeli masz na czerwono to znaczy, że masz poniżej 0.5<. tj wysłałeś dwa razy więcej danych niż ich udostępniłeś. Aby mieć ratio na zielono musisz wysyłać dane do innych zamiast je pobierać. Dotyczy to każdego torrenta jakiego pobierałeś dopóki jego ratio nie będzie 1.0.

Racja. Proponuję na jedną noc zostawić kompa i azureusa włączonego ale nic nie ściągać tylko udostępniać. Powinno pomóc. :slight_smile:

Dziękuje Wam za pomoc :slight_smile: Teraz na nadzieje że wszystko bedzie OK :wink: