Azureus

Strasznie slabo zasysa…o azureusie mowa:] ciagle jest zolte sloneczko, a jak sciaga to tylko kilka minut…i spowrotem trzeba cekac, czego bym nie sciagal…co to moze byc?

zolta gebusia oznacza ze jestes za Natem (firewallem) i masz ograniczony dostep do lacza,(jaki daje ci provider) ,ale w zasacie powiinnes miec zawsze taki transfer jaki masz na stronkach

jaki sobie wykupiles

u mnie tak jest ,a w twoim przypadku to masz ograniczony dostep tranferu na tych portach co kozysta Azureus

6881+ – pomoze ci tu tnelowanie czy wkonu wykupienie zew IP i forwardowanie portow (przekierowanie je na inne)

a jak to zrobic dowiesz sie od admina swej sieci z nim to musisz zalatwic

:wink: ;)od niego dostaniesz info. na jakie ci przekierowal itd.

o ile sie zgodzi ,zycze pwowodzonka

Ja mam chello i jak sciagam to tez nieraz mam zolta buzke a mam zewnetrzny IP.A co do transferow to jest uzaleznione od ilosci persow i sedow czym wiecej perosw tym szybciej sie sciaga.A i jeszcze jedno nie porownoj sciagania ze strony nap:jakiegos programu lub mp3 do sciagnia przez torrenta bo to na innej zasadzie dziala wiec transfery sa inne.PODSTAWA TO ZEWNETRZNE IP JEZELI CHCESZ COS SCIAGAC PRZY POMOCY PROGRAMOW p2p NO I SZYBKOSC TWEGO LACZA.