[b]TEMPERATURA PYTY GLOWNEJ - radjator paży :o

Czolem… :mrgreen:

Czy to normalne ze radjator procesora plyty glownej, ma temperature ktora mu ludzie okreslamy jako "aaj / ałć / syyy !!

Radjator jest poprostu goracy i parzy mnie… mam otwarta obudowe[dlatego dotykam radjatora taki moj “NATURALNY MONITORING TEMPERATURY” :p] ze wzgledy na nadmia temprerature , nie tylko procka czy karty graficznej, ale calego kompa.

Ale coz mam najtansza obudowe bez zadnych otworow wentylacyjnych procz tych z tylu na wiatraczek do obudowy.

Zmień tytuł i w opisie

na “radiator” :mrgreen: oraz

na “parzy”.

Nie mówiąc już o innych błędach…

Pozdrawiam!!

NIE

:szukaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … %B3odzenie

Tytuł jest najlepszy, normalnie czysta poezja :smiley:

Swoją drogą nie wierzę, że PYTA może parzyć, bo ma coś koło 36,6 st. C :smiley:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Buahahahahaha :mrgreen: Fakt… Raczej nie parzy… Chyba, żeby się przetarła i przegrzała… :x

:mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale tytuł.A swoją drogą moz0 ściągnij Everest’a i sprawdź realnie temperatury.Procek ma mieć zbliżoną temp. do “pyty”.Może przydałyby Ci się dodatkowe chłodzenie.Acha jedno pytanie czy Twój komp nie chodzi wolno.nie zawiesza się itp?

moz0

Popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja zmień i popraw posta.JNJN

no cóż mowie że parzy to parzy… na plycie glownej MSI K9N Ultra- 2F, AM2, S940 nForce 570… pod karta graficzna jest taki srebrny radiator… i gdy mowie że jest tak goracy że parzy to wlasnie tak jest… A MOJE PYTANKO zio0Mki jest takie: czy to normalne ze trn radiator jest az tak goracy, czy nie dzieje sie nic zlego z czipsetem[dobrze mowie?] . Niepokoi mnie ta temperatora…

MOZE ZNAJDZIE SIE KTOS KTO INTERESUJE SIE PROBLEMAMI ZAMIESZCZANYMI NA FORUM A NIE SPRAWDZANIEM ORTOGRAFIA BADZ KTOS Z TAKA SAMA PLYTA GLOWNA CO JA ?

PROSZE POMOZCIE !!

Jedni zajmują się odpowiadaniem, a inni poprawianiem czyichś błędów.

A TYTUŁ I ZAWARTOŚĆ POSTU NADAL NIEPOPRAWIONY “PYTO” xD

BTW…

No cóż, idź z tym do lekarza… Dzięki Bogu, ja nie mam takich problemów z “pytą” i moja kobieta nie narzeka… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

odpowiedziałem CI już !!

tam masz odpowiedzi na twój problem :roll: