B2C NotiAgent wydawca LG Electronics

  • Witam. Mam problem z pozostałością po programie LG, do zarządzania telefonem LG T500.

Pobrałem programy podpisane przez LG, zainstalowałem, myślałem, że będzie można nimi bez problemu zarządzać telefonem,

ale się myliłem. - Jeden z programów wymagał skonfigurowania Mozilla Thunderbird, co mnie wnerwiało, i odinstalowałem ten program.

Z drugim nie pamiętam, co było, ale też go sobie odpuściłem. Odinstalowałem oba, wyrzuciłem pozostałości, ale nadal wyskakuje komunikat:

… czy zezwolić programowi na działanie ( a pod spodem ) wydawca LG Electronics. Nie wnerwiałoby mnie to, gdyby to było raz, a nie praktycznie

codziennie, jak chcę korzystać z komputera.

Niedawno dostałem od siostry ciotecznej czytnik na karty, moja jest microSD w telefonie.

Czytnik się podłącza na kabelek z boku microUSB, a pod komputer normalne USB.

W momencie, jak wsuwam kartę do czytnika wszysko jest gitara, i normalnie mogę zarządzać zdjęciami,

bez potrzeby żadnych dodatkowych rzeczy.

  • Mój Windows, to oryginalny 7 64 bity. Znajoma ma taki sam telefon, XP, podpina telefon pod komputer i nie potrzebuje

żadnych programów. - Ja teraz też nie potrzebuję, bo załatwia wszystko czytnik.

Moje pytanie takie. Czy da się coś zrobić z tym ?? Mam zainstalować innego firewall - a, i jak wyskoczy komunikat, to zablokować go ??

To jednak sprawy nie załatwi do końca, bo nie chcę, aby mi jakieś , resztki " po programach walały się po systemie.

Da się coś z tym zrobić, czy tylko format zostaje ?? Chciałbym tego uniknąć, gdyż nie chciało by mi się instalować na nowo gier na Steam,

ściągać aktualizacji, i przechodzić MW3 na nowo :slight_smile: … Pomóżcie, proszę. Z góry dziękuję :slight_smile:

ściągnij ccleaner, i zakładce narzędzia sprawdź czy nie ma nic do usunięcia związanego z lg, jeśli nie to sam wejdź w program files i usun foldery z lg związane uprzednio w procesach wyłączając wszystko co z lg związane

  • Dziękuję, że odpowiedziałeś :slight_smile: ccleaner nic nie dał, a komunikat ciągle wyskakuje :slight_smile: Programy odinstalowane, foldery z Program Files wywaliłem,

jak tylko usunąłem programy wspomniałem o tym w , wyrzucaniu pozostałości " :slight_smile: - Wyłączyłem nawet systemowy firewall, bo myślałem, że to systemowy

firewall blokuje, i komunikat wyskakuje, ale jednak to nie to. w Menedżerze Zadań też nic nie ma.

  • Może jednak wystarczy inny firewall zainstalować ??

CCleaner --> narzędzia —> autostart —> Szukasz wpisu od LG i usuwasz albo wyłączasz (wybór należy do ciebie) - najlepiej jakbyś zapodał screenem.

Eru, dziękuję, pomogło :slight_smile: wyłączyłem ten program, oraz usunąłem. Zalogowałem się ponownie na konto, i już wszystko jest dobrze :slight_smile:

Jeszcze raz, dzięki wielkie :slight_smile: