"Baby są jakieś inne" - z kim na to iść?

Witam. W najbliższym czasie wybieram się do kina na najnowszy film Marka Koterskiego. I mam nietypowy problem z wybraniem osoby towarzyszącej…

Nie znam fabuły, klimatu wolę nie odczytywać z kilku zwiastunów, jakie widziałem. Dlatego wprost zapytam osoby, które film widziały: czy obejrzeć dzieło z:

  • bliską koleżanką, przy czym oboje moglibyśmy odebrać taki wypad jako randkę ;),

  • dalszą koleżanką, znającą uniwersum stworzone przez Koterskiego i ceniącą jego kunszt,

  • najlepszym kumplem?

Liczę na poważne odpowiedzi :smiley:

Z kumplem po piwku, przynajmniej 3 bo 2 to za mało.

poważnie to idź z…z przyszłą żonom :smiley:

dzizas! a może jeszcze tu na forum mamy ci poweidzieć jakie przekąski kupić, o czym rozmawiać z ‘osobą towarzyszącą’ i w co sie ubrać idąc na ten film??

ja bym zabrał

  1. Bliższą koleżankę

  2. Dalszą koleżanke

  3. Kolege :smiley:

A w kinie już byście się razem dogadali kto z kim i jak i dlaczego :stuck_out_tongue: Kolega weźmie jedną, ty drugą :smiley: i będzie OK :smiley:

Dodane 15.10.2011 (So) 23:41

A jeżeli chodzi o kwestie ubioru to strzelam że któraś z tych koleżanek jeżeli zna to forum to jeszcze zdąży je zadać :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

@W7edzmin

Jak dla mnie to możesz zaprosić wszystkich :slight_smile:

Pozdrawiam

Dzięki :wink:

W zasadzie moglibyście, bo pytanie nie brzmi “z kim iść do kina help lol nudzi mi sie żal hehe”. Wybieram się na konkretny film i nie chciałbym zanudzić/zniesmaczyć nim osoby towarzyszącej.

Jeżeli masz wobec tego obawy, to najlepiej będzie, jeśli sam zobaczysz ten film i wydedukujesz czy można zniesmaczyć osobę, czy też nie :smiley:

Inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą.

Idź z popcornem.

ja, uważam, że powinieneś sam go obejrzeć i wtedy zdecydujesz

z kim pójdziesz :smiley:

Albo idź na film który nie zniesmaczy np. Kubuś Puchatek :stuck_out_tongue:

Ale jak to, Kubuś nie ma spodni przecież, komuś to się może niespodobać :wink:

A gdzie spotkasz misia w spodenkach? Nawet dzieci potrzebują realizmu :smiley:

Wariaci :slight_smile: Gdzie ja się zarejestrowałem:-D

niestety, to forum obecnie jest inne niż to które było 2-3 lata temu :slight_smile:

ie sugerować się moją datą zarejestrowania bowiem z forum mam do czynienia od 2006 roku :slight_smile:

Czasy się zmieniają, gdy mi zakładali internet nie było w internecie pokemonów, facebooków, naszych klas, kwejków, demotywatorów, komixxów, wioch i innych szajsów, a teraz niestety są :wink:

Nie było też wielu innych bardzo wartościowych miejsc w sieci. Ogólnie to nikt nikogo nie zmusza do odwiedzania konkretnych stron, więc ja tu specjalnie nie widzę żadnego ‘niestety’

W7edzmin

Wybieram odpowiedź a :

Jeśli będzie zniesmaczona - zerżniesz głupa i skwitujesz, że autorzy filmu faktycznie przegięli … Jeśli zaś jej się spodoba - umówisz się na drugą randkę … :smiley:

chciałem powiedzieć że kiedyś to miejsce było dla mnie ciekawsze :slight_smile: tyle