Backdoor.Win32.Hupigon!IK na moim komputerze

Witam.Otóż takiego trojana znalazł mi dziś a-squared Anti-Malware 4.5.0.13 ściągnięty z dobrych programów.No i nie wiem,czy wierzyć temu programowi,czy nie.Wcześniejsze skanowanie SpyBotem nic nie znalazło.Avira też podczas skanowania nic nie znajdowała.No ale Avira ,to nie jest najcudowniejszy program antywirusowy.

Zrobiłem loga za pomocą HijackThis

http://www.wklejto.pl/35585

Proszę o pomoc w zwiazku z tym trojanem.Bo a-squared Anti-Malware,też czyści właśnie moją encyklapedję gier z trainerów,czym program podważa swoją wiarygodność.z tego co wyczytałem w internecie ,to ten trojan od 2005 roku grasuje,więc współczesne programy,nawet słabe,powinny sobie z nim radzić.

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Pobierz Combofix, ale nie uruchamiaj.

Podczas pobierania i skanowania Combofixem należy wyłączyć wszelkie antywirusy i firewalle.

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Folder::

C:\Program Files\AskBardis

Plik zapisz jako CFScript.txt , najlepiej w tym samym folderze co Combofix.exe

Przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę Combofix.exe

Powinno się rozpocząć usuwanie.

Potem dajesz log z usuwania Combofix.

Dzięki wielkie.Spróbuję to zrobić,o czym mówisz,ale jutro,ze świeżym umysłem.Nigdy dotąd nie bawiłem się w tak zaawansowane rzeczy,ale spróbuje,kiedyś musi być ten pierwszy raz.Skanuję teraz dysk Pandą z wortalu,może ona pomoże.

W wiedzy komputerowej,jestem na etapie,gdy łatwiej i szybciej mi postawić od nowa system,niż go naprawić.Ale spróbuję tak jak mówisz,tym Combofixem.W końcu wszystko jest dla ludzi.

http://www.wklejto.pl/35593 teraz log z Hijackthis wyglada tak.

Ask Toolbar usunał mi Revo unistaler.Po tym zabiegu nie widzę zaznaczonych,przez ciebie procesów(dwa pierwsze zaznaczone wpisy dotyczyły zdaje się Ask Toolbar) ,a Startup: rncsys32.exe,jak kazałeś,zaznaczyłem i kliknałem Fix(w programie HijackThis),no i niby go nie ma.A Panda tego procesu nie widzi.A Combofixa nie ruszałem,bo Revo Unistaler usunal mi te procesy-nie było ich w logu.

Raz jeszcze dziękuje.