Backup Partycji Systemowej

Witam !

Chciałbym zrobić Backup Windows Xp którego muszę ponownie zainstalować ponieważ Backup Norton Ghost się nie sprawdził. Chciałbym jakiś inny program darmowy np. Acronis True Image ale chciałbym tak nowocześnie, żeby przywrócić kopię Acronisa z ukrytej partycji recovery :wink:

Acronis True Image Home nie jest programem darmowym - a o tworzeniu ukrytej partycji Acronisa przeczytaj tu:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … /2119.html

Polecam: http://www.techit.pl/Artykuly/Tworzenie … ,1070.html

A spełni on moje wymagania ponieważ utworzyłem partycje C-30 GB D-około 105GB i E-15 GB tylko że E chciałbym ukryć i ustawić jako recovery ?

http://www.fixitpc.pl/topic/936-wlasna- … -recovery/

Dobra postanowiłem inaczej mam partycje zwykłą widoczną E na niej mam obraz iso nortona czy jest taka możliwość żeby zrobić tak jak ładuje się xp i jak ma się widoczną listę systemów to żeby dodać tam obraz iso i żeby został wczytany do pamięci ram ??

wiem że można tak zrobić bootloaderem NT6(Vista/7)

ostatnio próbowałem i narazie mam przerwę(wakacje :smiley: )

aha tylko że niestety nie posiadam płyty vista/7 a nie mogę odpalić nortona bo jest błąd frameworka 2.0 a nie mogę go przeinstalować ani usunąć

tak tylko nie wiem czy jak go nie odinstaluje to czy sterowniki od karty graficznej będą chodzić ponieważ niektóre aplikacje od sterowników bazują na framework 2.0 i nie wiem czy będzie problemów po tym jak go odinstaluję

tutaj daje błąd od Norton Ghost :

Szczegóły

Dane

System.Collections.ListDictionaryInternal

Wyjątek wewnętrzny

Unrecognized configuration section system.serviceModel. (C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Config\machine.config line 134)

Komunikat

Configuration system failed to initialize

Źródło

System.Configuration

Śledzenie stosu

at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.EnsureInit(String configKey)

at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.PrepareClientConfigSystem(String sectionName)

at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.System.Configuration.Internal.IInternalConfigSystem.GetSection(String sectionName)

at System.Configuration.ConfigurationManager.GetSection(String sectionName)

at System.Configuration.PrivilegedConfigurationManager.GetSection(String sectionName)

at System.Diagnostics.DiagnosticsConfiguration.GetConfigSection()

at System.Diagnostics.DiagnosticsConfiguration.Initialize()

at System.Diagnostics.DiagnosticsConfiguration.get_IndentSize()

at System.Diagnostics.TraceInternal.InitializeSettings()

at System.Diagnostics.TraceInternal.get_Listeners()

at System.Diagnostics.Trace.get_Listeners()

at dotNetBase.TextLogger.StartListening()

at dotNetBase.TextLogger…ctor(TraceSwitch Switch, String AbsoluteLogFileName, Int32 MaximumLogFileSize)

at dotNetBase.TextLogger.InitInstance(TraceSwitch Switch, String AbsoluteLogFileName, Int32 MaximumLogFileSize)

at Symantec.VPro.VProUI.ProtectorUtils.InitDebugging(String sDebugFilename)

at Symantec.VPro.VProConsole.Program.Main(String[] args)

Witryna docelowa

EnsureInit

ale błąd nie jest w nortonie tylko w net framework 2.0 bo nortona instalowałem już 3 raz przy okazji jak wyskakuje ten błąd to wyłącza mi się Catalyst Control Center (Panel sterowania Ati) będę musiał poszukać za jakimś innym programem do backupu systemu

zrobionę teraz tylko wypalić obraz iso płyty ratunkowej macrium