Backup systemu z pliku VHD

Witam.

Ponad 3 lata temu kupilam lapka HP 6730b, byla na nim oryginalnie VISTA, po pewnym czasie zmienilam na XP potem na 7 i znow wrocilam na XP. Teraz XP sypie mi sie i chce formata zrobic. Chcialam wrocic na VISTE tylko problem w tym ze nie wiem jak przywrocic tamten system ktory mialam. Mialam partycje HP recovery ale juz ja dawno usunelam, zostaly mi 4 plytki DVD z obrazem tamtej VISTY.

Folder na tych plytach: WindowsImageBackup -> Klaudia-PC -> Backup 2008-10-02 170057 -> 93e4d530-908b-11dd-8509-806e6f6e6963.vhd ".

Nie wiem jakim programem bylo to robione, nie ja je utworzylam. Nie mam tez takiego narzedzia jak HP Backup and Recovery Manager, przy uruchamianiu kompa F11 nic nie daje.

Wiec jest jakas mozliwosc przywrocenia z tych plyt tamtej VISTY?

Jedna z płyt powinna być bootowalna. Ten filmik powinien Ci pomóc - http://www.youtube.com/watch?v=RmGGkZzax5k Ale nie wiem jak to jest w HP.

Jeśli płytki recovery są poprawnie wypalone i ponumerowane a Twój napęd optyczny jest w pełni sprawny to wystarczy włożyć do napędu płytkę z numerem “1” i zrestartować komputer. Jeśli w BIOSie zachowano domyślne ustawienia to komputer uruchomi się z płytki i rozpocznie się proces przywracania systemu operacyjnego do stanu fabrycznego. Istnieje jednak ryzyko utraty danych z twardego dysku - warto więc zrobić sobie kopię cennych danych.

:roll:

z zadnej z tych 4 plyt nie uruchamia sie, pewnie nie sa bootowalnie…