Backup systemu

Witam,

poniewaz reinstalacja systemu nadchodzi wielkimi krokami, chcialem wykonac sobie kopie bezpieczenstwa systemu, taka ktora moglbym nagrac na DVD i w potrzebie odzyskac bootujac tylko ta plyte i przywracajac obraz partycji. Kopia bezpieczenstwa z XP jest ok, tylko nie mozna tego nagrac na CD (w sensie gdzies tam jest potrzebna dyskietka, a ja nie mam stacji dyskietek - laptop). Jesli znane jest jakies obejscie tego to prosilbym o jego wskazanie, bo sam spedzilem duzo czasu i nic nie znalazlem. Najlepiej zeby program byl freeware.

Najbardziej optymalnym rozwiazaniem bylaby opcja, kiedy moge wykonywac kopie przyrostowa, bo chcialbym wykonac kopie: czysty windows, +office, +autocad, robot, +male programy.

Pozdrawiam i czekam na Wasze porady.

Polecam

“Acronis True Image Home”

zawiera wszystkie opcje co potrzebujesz a nawet więcej:)

interfejs po polsku

nie potrzebny tutorial wszystko przejrzyste i dobrze opisane

jedyna wada to ze to próbna…:slight_smile:

pozdrawiam

DriveImage XML http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1835&t=31

pturkowski

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

nie wiem co jest nie tak z tytulem, a polskich znakow nie moge wykonac, siedze na bardzo dziwnej maszynie i nie mam polskich znaczkow

pturkowski , zapoznaj się z podanymi przeze mnie linkami to zrozumiesz co w tytule jest “nie tak”. Co do polskich znaczków: viewtopic.php?t=123848