Backup użytkowników i forum w eXtreme fusion

Witam,

Posiadam stronkę na hostingu cba.pl . Jak dotąd nie było problemów, poza drobnymi, które są dosyć przeszkadzające.

Mianowicie zrobiłem stronke korzystając z eXtreme fusion, nie wiedząc o tym, że właśnie ten CMS troszkę się “gryzie” z cba (robiąc przy tym błędy). Jedne z nich to np brak polskich znaków na forum (chodziaż to też dziwne, bo mają z nimi problemy tylko użytkownicy IE i Opery), stronka po napisaniu więcej niż 6 postów na forum dubluje się (klonuje pionowo), podobna sytuacja z newsami…

Postanowiłem więc przesiąść się na kompatybilny z tym hostingiem zwykły php fusion i z wiązku z tym mam pytanie, czy da się wykonać backup użytkowników i tematów na forach? Jeśli tak, to jak to zrobić?

I jeszcze pytanko (korzystając z tego że robie temat) czy jeżeli na stronke wgram styl z anglojęzycznej strony to menu na stronie będzie po polsku czy angielsku? (bo nie wiem od czego to zależy)

Dziękuję z góry za pomoc :wink:

Pozdrawiam

Neth

Też miałem kiedyś takie przygody z cba.pl :slight_smile: Otóż, żeby wykonać kopię to logujesz się -> “Panel Administracyjny” -> zakładka “Zarządzanie Stroną” -> “Kopia Bazy Danych” -> zaznaczasz sobie wszystkie tabele, wpisujesz hasło jakie masz do bazy danych, klikasz “Stwórz kopię” i zapisujesz na dysku :slight_smile:

Co do stylu to nie będzie żadnego problemu, bo eXtreme Fusion jest Polski.