Backup Windows7

Witam , sprawa wygląda tak mam backup całego dysku 38.5 gb . Zformatowałem dtsk z windowsem 7 i zainstalowałem xp backup windowsa 7 jest na innym dysku jak przywrócić tamtego backupa?

Uruchamiasz program którym go utworzyłeś i gdzieś w jego opcjach na bank jest możliwość przywracania.

ja go zrobiłem na windows 7 a jak chce go przywrócić to tak zeby windows xp formata miał czyli dysk na którym backup bedzie

No to powtarzam po raz drugi, może trochę jaśniej. Uruchamiasz system, instalujesz sobie na c:/d:/e: czy jaką tam chcesz partycję(dysk lokalny) program, którym tworzyłeś backup i przywracasz system. Pliki po XP program już automatycznie wywali. Dobrze byłoby, jakbyś poszukał takiej opcji, żeby nagać bootowalną płytkę tego programu umożliwiającą odzyskanie backupu spoza systemu operacyjnego, ponieważ jeżeli uruchomisz przywracanie spod XP i wskażesz jego partycję, to może się nie udać przywracanie, bo będzie się rzucać, że partycja jest w użyciu i nie może jej zablokować.

Dodane 10.07.2011 (N) 19:49

Nie napisałeś z jakiego programu skorzystałeś, tak więc konkretów Ci nie napiszę, ponieważ ja wróżką z kryształową kulą nie jestem, tak więc choćbym chciał, nie odgadfnę czy użyłeś clone zilla/Norton Ghost, Acronis True Image/jakiś inny program… Napisz z czego skorzystałeś, to wtedy podam Ci kawę na ławę o ile będę wiedział jak się obsługuje ten program…

systemowego programu

A, to trzeba było tak od razu! W takim razie sytuacja wygląda trochę inaczej-bootujesz płytkę z której instalujesz 7, wybierasz napraw komputer(lewy dolny róg) i tam masz opcję przywrócenia systemu z backupu.

ok dzieki wielkie