Bad_pool_caller

Siemka. Mam problem. Maiłem ostatnio komputer w naprawie bo zepsuła się płyta główna. Dzisiaj go dostałem i próbując włączyć wyskakuje błąd że system nie może odnaleźć pliku systemowego. No i pomyślałem że zrobię format (jak to ładnie brzmi xD). Wszystko idzie dobrze do momentu zaakceptowania licencji. Wyskakuje błąd “BAD_POOL_CALLER”. Co mam zrobić? Bo jedyne wyjście to format bo systemu nie uruchomię :/. Proszę nie odsyłać do google.pl bo nie znalazłem rozwiązania :confused:

GneX , z tego co “znalazłem” na google, to problem leży w jakimś podzespole. Zrób test pamięci RAM.

Nie mam jak :confused: bo systemu nie uruchomie ani normalnie ani w trybie awaryjnym :frowning:

No niestety problemów może być wiele.

Spalona płyta to możliwe uszkodzenie innych elementów lub niekompatybilność płyty i starych elementów.

Zacznij od sprawdzenia pamięci i dysku.

Usuń z dysku wszystkie partycje - ma być jak nowy, załóż i dopiero instaluj XP.

Reset biosu, komp odłączony od zasilania 230 V, wyjmij baterię na 30 minut, włóż i ustaw tylko co trzeba i zapisz Save.

Sprawdź wszystko w kompie i ja na twoim miejscu bym zrobił reklamację w serwisie.

Pamięć

viewtopic.php?f=7&t=50125

Nic nie pomaga :/. Jeszcze jakieś pomysły?

GneX , jeśli robiłeś wszystko, to chyba zostaje Ci reklamacja.

szkoda … siedzę na starym gracie sprzed 6 lat :confused: nast. miesiąc zanim znowu dostane kompa z reklamacji :confused: