Bad sectors w MHDD

(Bercik95) #1

Witam, przez kilka ostTnich dni moj komputer bardzo zwolnil zaczal sie zawieszac. Pomyslalem czas zrobic format. Zrobilem, chwilke pochodzil i juz nie chcial sie wlaczyc zatrzymywal sie na "trwa uruchamianie systemu windows" zrobilem kolejnego formata i dalej to samo. Gdzies w internecie wyczytalem zeby zrobic zerowanie programem MHDD i remap. Tak tez wiec zrobilem wszystko bylo ok do 90% a pozniej to tak jak widac na zdj. Zatrzymalo sie na 94.2% i tak stoi czerwonych krzyzykow przybywa a procenty nie leca. Dziwi mnie to troszke bo komputer jest niemal nowy skladany przeze mnie. I teraz pytanie czy dysk do wyrzucenia czy na gwarancje? Moze sie go da jakos naprawic? Czekac az ten proces remap dojdzie do konca. o ile w ogole kiedys dojdzie... dysk to caviar blue 3.5" 1tb sata/600 zasilacz corsair vs 550w z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

post-154961-0-26969600-1394464351_thumb.

(tosiekbu) #2

Witam,

Jeżeli masz możliwość oddania dysku na gwarancje to ja nie zastanawiałbym się nie ma co kombinować

(JNJN) #3

Dysk złom.

(_tommy_) #4

Oddaj ten dysk jak masz gwarancję. Ewidentnie widać problemy.

Dysk funkiel nówka czy używany? Miałeś wcześniej problemy z nim? Odkupiłeś od kogoś? 

Sam mam zamiar kupić ten dysk i po tym co zobaczyłem mam dziwne odczucia…

(Bercik95) #5

Dysk nowiutki ma moze ze 2 mies kupilem go na morele.net razem z innymi czesciami do kompa mial byc porzadny podobno… hmm no coz odesle im go i zobaczymy dzieki wielkie;)

(mrFreeze) #6

Z dyskami w dzisiejszych czasach to niestety loteria. Ciesz się, że zepsuł się teraz a nie po okresie gwarancji.