Bad sectors w MHDD

Witam, przez kilka ostTnich dni moj komputer bardzo zwolnil zaczal sie zawieszac. Pomyslalem czas zrobic format. Zrobilem, chwilke pochodzil i juz nie chcial sie wlaczyc zatrzymywal sie na “trwa uruchamianie systemu windows” zrobilem kolejnego formata i dalej to samo. Gdzies w internecie wyczytalem zeby zrobic zerowanie programem MHDD i remap. Tak tez wiec zrobilem wszystko bylo ok do 90% a pozniej to tak jak widac na zdj. Zatrzymalo sie na 94.2% i tak stoi czerwonych krzyzykow przybywa a procenty nie leca. Dziwi mnie to troszke bo komputer jest niemal nowy skladany przeze mnie. I teraz pytanie czy dysk do wyrzucenia czy na gwarancje? Moze sie go da jakos naprawic? Czekac az ten proces remap dojdzie do konca. o ile w ogole kiedys dojdzie… dysk to caviar blue 3.5" 1tb sata/600 zasilacz corsair vs 550w z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

post-154961-0-26969600-1394464351_thumb.

Witam,

 

Jeżeli masz możliwość oddania dysku na gwarancje to ja nie zastanawiałbym się nie ma co kombinować

Dysk złom.

Oddaj ten dysk jak masz gwarancję. Ewidentnie widać problemy.

Dysk funkiel nówka czy używany? Miałeś wcześniej problemy z nim? Odkupiłeś od kogoś? 

 

Sam mam zamiar kupić ten dysk i po tym co zobaczyłem mam dziwne odczucia…

Dysk nowiutki ma moze ze 2 mies kupilem go na morele.net razem z innymi czesciami do kompa mial byc porzadny podobno… hmm no coz odesle im go i zobaczymy dzieki wielkie;)

Z dyskami w dzisiejszych czasach to niestety loteria. Ciesz się, że zepsuł się teraz a nie po okresie gwarancji.