Bad sektory na dysku

Witam.

Mam problem… otóż mam dysk baracuda 7200.7 leciwy. Po pewnym czasie zaczął charakterystycznie tykać. Postanowiłem wiec naprawić bady programem HDD regenerator, ale po jakimś czasie znów system podczas ładowania zaczął tkać i cały system się posypał. Znalazłem poradnik jak to zrobić programem MHDD proces zerowania dysku przebiegl bez problemu, ale mapowania z błędem kiedy resetnąłem komputer dysku nie dało się nawet sformatować jak myślicie dysk do wymiany? Na razie nie mam funduszy na nowy mam penriva 16Gb dało by rade zainstalować tam system co myślicie proszę o pomoc z góry dziękuję.

Dodam jeszcze, że SMART dysku jest ok.

jaki system masz to Ci powiem.

Ale myślę ,że dysk do wymiany niestety :expressionless:

System mam XP, mogę także zainstalować Ubuntu 11,10 co myślisz da rade na pendriva scandisck cruser 16GB. Byle tylko pendriva nie uszkodzić, bo już bym się wkurzył ;/

Dodane 09.07.2012 (Pn) 11:56

Kurczę, wolałbym Xp, ponieważ nie mam co robić i chociaż w LOLa bym sobie zagrał. No ale jeśli nie da rady to linux też mnie zadowoli, chociażby internet przeglądać. Tylko chce mieć pewność, że takie coś nie uszkodzi mi pendriva, bo jeśli tak to wolę nie ryzykować