Bagażnik rowerowy na hak


(Hawrocik08) #1

Witam!

Zamierzam kupić bagażnik rowerowy montowany na hak, lecz nie wiem jak rozwiązać problem tablicy rejstracyjnej. Hak ten z rowerami będzie zasłaniał tablice na samochodzie, dodatkowej tablicy nie wydadzą, a sciagniecie tablicy z samochodu i zamontowanie jej na haku jest podobno zabronione, no chyba że się mylę. Od razu mówię, iż bagażnik na dach nie wchodzi w grę. Co o tym sądzicie, może używał ktoś z Was takiego bagażnika w PL?

Pozdrawiam!


(matty24) #2

Taki bagażnik to fajna, chociaż droga sprawa.

A co do tablicy, to nie dam sobie głowy uciąć, ale takie coś rejestruje się jak przyczepki. Dostajesz na to osobną tablicę.


(olmeca) #3

Zrodlo: http://www.policja.pl/portal/pol/167/4373/

Inna poradą jest wydrukowani samemu odwzorowania tablicy rejestracyjnej nie koniecznie jako wiernej kopii - aby nie byc posadzonym o fałszowanie, zalaminowanie i umieszczenie na bagażniku.


(Hawrocik08) #4

No właśnie myślałem o wydrukowaniu indywidualnie swojej tablicy rejestracyjnej,ale zastanawiam się czy nie będę miał przez to nieprzyjemności. Wiadomo jaka potrafi być policja w naszym kraju.


(Kpc21) #5

To jest nielegalne.

Pozostaje przełożyć rejestrację na ten wieszak i umieścić ją w takim miejscu, aby spełniała wszystkie wymogi. Poszukaj, bo to jest w Internecie.