Bałagan w dziale programowanie

W dziale programowanie panuje ogromy bałagan. Mianowicie masa osób umieszcza tam tematy związane z HTMLem, CSSem czy JS, które powinny być w dziale webmastering, i na odwrót (choć rzadziej) w webmasteringu tematy o PHP, który jest językiem programowania.

Jak to rozwiązać? Przede wszystkim przypiąć temat o nazwie w stylu “TEN DZIAŁ NIE JEST OD HTMLa I CSSa”. Poza tym jakaś kontrola moderatorów. Inaczej śmietnik będzie się powiększał

JS jest to język programowania. CSS tak samo

Zgoda, chociaż ze względu na jego specyfikę (język skryptowy, interpretowany przez przeglądarki internetowe - po stronie użytkownika), być może lepszym miejscem dla niego jest dział webmasterski. Ale w ten sposób można tam podciągnąć i PHP, a idąc dalej, jeśli się uprzeć, nawet Pythona…

Zresztą to zależy od sytuacji. Jeśli ktoś pyta o zastosowanie gotowego skryptu czy w ogóle CMS-a, trudno, by robił to w dziale Programowanie.

A to od kiedy?

nie koniecznie

Dodane 03.07.2013 (Śr) 22:27

A co do samego tematu, co do html’a jest opcja raportu (przecież modzi to nie boty czytające wszystkie tematy non stop), a co do reszty, to raczej kwestia zastosowania (i tutaj powinno się indywidualnie wybierać dział dla konkretnego tematu.