Ban na FB - czy możliwe jest odzyskanie konta?

Witam, mam na fb konto od wielu lat i kuzyn 12 letni siedział przy kompie kiedy poszedłem do toalety a on wysłał zdjecie penisa do mojego kolegi na priv po 10 minutach dostałem powiadomienie ze moje konto " konto dezaktywowane twoje konto zostało zablokowane. jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami tutaj." i napisałem do nich o tej sytuacji i jeszcze nie odpisali jak myślicie odzyskam konto czy lepiej na nowym emailu drugie zakładać ? i po jakim mniej więcej czasie odpisują ?

Jeśli napisałeś do nich przed chwilą, to istnieje dość spora szansa, że sobie śpią, odpiszą jak wrócą do pracy :slight_smile:

 

Poczekaj kilka dni

Ok a orientujesz się może czy jesli założę nowe konto to potem gdy to stare odblokują to zbanują oba za multikonto ?

Nie zbanuja

Czekam i nic, orientujesz sie może czy jest jakiś czas po jakim oni odpisują ?

A na centrum pomocy pisałeś?

Tak pisałem, przy komunikacie gdzie pisało ze mam konto zablokowane była opcja " jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj sie z nami " pisałem i po polsku i po angielsku i nic

Trzeba czekać moim zdaniem

Na odzyskanie konta na FB nie masz co liczyć. Sama czekam już trzeci miesiąc na ich odpowiedź, gdyż zablokowali mi konto za użycie w avatarze logo FB. Założyłam drugie i Tobie też radzę.