Ban na steam'a - CS Anthology

Witam!

Kupiłem sobie kiedyś CS Anthology. Pograłem trochę w CS 1.6, trochę w CS:CZ i po jakimś czasie mi się znudziło. Postanowiłem pożyczyć gierkę mojemu braciakowi, bo sam nie grałem więc co się będzie gierka kurzyła. Co się okazało? Ban na Steam’a. Jechał na cheatach w CS 1.6 (jak go przycisnąłem, to się przyznał że używał niedozwolonych programów). Wiem, że ban na steam’a jest dożywotnio i już z tym nic nie zrobię.

Aczkolwiek mam do was takie pytanie… mój braciak grał tylko w CS 1.6 (i tam cheatował). Czy w takim razie mogę grać na normalnych serwerach z VAC ale w CS: Condition Zero? Czy ban na steam’a obejmuje wszystkie gry z CS Anthology?

Ban na STEAM obejmuję wszystkie produkty chronione VAC.

No to lipton. Będzie mi musiał fundnąć nowy CS Anthology albo nowe konto Steam.

ciesz się że nie miałeś na koncie keya z the orange box :wink:

Bana dał ukochany VAC, poleciał na cd-key czyli w CS:CZ tez nie pograsz bo to jest ten sam cd-key. A tak na boku to powiedz bratu ze sie czituje tylko na serwerach nonsteam bez VAC’a!! wtedy tylko można dostać bana na serwerze z którego sie korzystało :slight_smile:

dodaj że na czitach grają same lamy które nie umieją normalnie grać… czyli słabeusze :wink:

Wyjąłeś mi to z ust :smiley: Zamiast grac na czitach to niech w ogóle nie gra. Znajdziesz czitera ze steam od razu z nim na http://www.blacklisted.pl !

Odkupi mi CS Anthology. Będzie miał nauczke na przyszłość.