Ban w cs go ale nie wiem za co

Witam gram w cs od 4 dni kupiłem na promocji steam i dzisiaj gram na jakimś serwie biegne z shotunem i nagle ban nie wiem za co nie wiem na ile i na 10000 % nie jestem głupi zeby czitować i czy to ten ban może zmienić mój status VAC z dobrego na jakiś gorszy ?

Grałeś na serwerze społeczności czy oficjalnym Valve?

Wklej screenshota komunikatu albo przepisz jego treść.

grałem na społecznościowym i to jest ss konsoli z banem bo potem wyłączyłem gre i włączyłem myślałem ze to na 5 minut http://screenshot.sh/m7TDFNXh6piwT

To jest ban tylko na tym serwerze. Od niego nic się złego nie dzieje.

Za co mógł być ban… cóż, to już musisz pytać admina serwera.

A ban na konto steam jest za czity ? tylko czity ?

Zbanował Cię admin tego konkretnego serwera i mógł zrobić to, bo po prostu miał taką zachciankę.

Bany są rozdawane generalnie za czity (lub griefing), ale to serwer prywatny i admin mógł mieć zachciankę i Cię zbanował bez powodu.

Ok, a powiedz mi jeszcze zeby dostać bana na gre albo całe konto to tylko i wyłącznie za aima czy wh mam racje ?

Czitów jest dużo więcej. Triggerbot, ESP (odmiana wallhacka), radarhack, spinbot, nickspoofer, speedhack, skrypty na bunnyhopa…

 

Za wszystko są bany.

wiesz głupi nie jestem a konta steam mi szkoda więc nie mam zamiaru używać czegokolwiek albo jakiś skryptów bo ban mi nie  potrzebny, czyli za takie zachcianki admina i dostawanie bana na takich społecznościowych serwerach nic nie grozi ? poza możliwością gry na takowym serwerze ?

Nie będziesz mógł grać tylko na tym konkretnym serwerze (lub grupie serwerów z tej samej “rodziny” czyli w tym przypadku polski-gaming). Nic więcej.

 

Patrząc na to, co oraz jak piszą admini tego serwera są to dzieciaki, które nigdy nie powinny mieć CSa, a tym bardziej admina na serwerach tej gry - więc nie dziw się, że dostałeś bana. Znajdź po prostu inny serwer, są ich tysiące. Albo graj na oficjalnych serwerach Valve - i tak musisz wbić 3lvl private rank, żeby móc grać matchmakingi, a poziom dostaje się tylko za grę na serwerach Valve.

http://amxbans.polski-gaming.pl/ban_list.php poszukuj sobie powodu :slight_smile:

 

Bo nikogo innego nie ma ?

 

Też dostałem kilka banów za jak ja to lubię nazywać - “Walkę o sprawiedliwość”.

 

Z tego co widzę na ich stronie dziennie sypie się kilkanaście banów. Niedługo zostaną tam sami admini i moderatorzy bo wszyscy będą mieli bana. (Poza vipami oczywiście). 

 

Co dostaje vip na naszym serwerze ?

 

-Spadochron (ci którzy nie płacą niech się zabijają skacząc z wysokości)

-Nóż (co z tego, że tylko na serwerze ?)

-Rezerwację slota (i tak nigdy serwer nie jest zapełniony więc po co to ?)

-Prefix przed nickiem (aby każdy widział, że nam zapłaciłeś)

-Brak banów (Obrażaj graczy i cheatuj do woli - bana nie dostaniesz)

 

Tak wygląda większość serwerów. Vipy zawsze zbyt dobrze na takich grają.

Może nie gram w cs go ale w np tf2 coś takiego nie istnieje a gra ta jest pokrewna do cs go :wink:

Ja kilka takich serwerów spotkałem. Oczywiście w regulaminie bezpośrednio tak nie pisze ale zwykle z “konfliktu” między zwykłym graczem a vipem wynika ban dla zwykłego gracza a nie dla vipa.