Banery reklamowe w Opera

Były i nie ma. Również wymiecione z Gamikaze. Proszę o możliwe wyjaśnienie. Nie blokowałem zawartości.

Mimo wszystko sprawdź:

PPM - Zablokuj zawartość - Szczegóły.

Masz tam jakiś adres?

Nie mam - tabula rasa. W Chrome, oraz na innych stronach wszystkie flasze działają normalnie.

Dzięki za odzew.

Nacisnij jak bedziesz w operze F12. Powinno pojawic sie takie menu 1e02b90dbcc0a3cda6d51d1b668c19.jpeg

No to by było za proste. Może ktoś mi pokaże jak powinno wyglądać źródło strony. Bo moją chyba porwało UFO i robi na niej eksperymenty. Co ciekawe nie jedną tylko dwie. Odp. mam tak, a banery wymiotlo z dnia na dzień.

A powiedz jeszcze czy to sie dzieje na kazdej stronie czy tylko na jakiejs konkretnej? I chodzi Ci tylko o reklamy flash, czy o wszystkie reklamy.

Gamikaze i Dobreprogramy, wszystkie reklamy.

Moze ustawiales jakies preferencje dla tych witryn?? Sprawdz >Narzedzia>Preferencje>Zaawansowane>Zawartosc>Menedzer Preferencji dla witryn. Zobacz czy nie ma tam jakis wpisow odnosnie dobrychprogramow i Gamikaze. Jak sa to je skasuj i sprobuj ponownie. A jak nie to sprawdz jeszcze czy nie ma wpisow w >Narzedzia>Preferencje>Zaawansowane>Zawartosc>Zablokowana zawartosc. Wiem ze pisales ze nie blokowales zawartosci ale sprawdzic na wszelki wypadek mozesz… Jak nie to odinstaluj opere, przenies folder z profilem opery na np. pulpit i skasuj go z tej lokalizacji(powinien byc w C:\Documents and Settings[Twoja nazwa uzytkownika]\Dane aplikacji\Opera , skasuj C:\Program Files\Opera i C:\Documents and Settings[Twoja nazwa uzytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera . Zainstaluj ponownie opere i wtedy sprawdz.

Sposób tyleż radykalny co skuteczny, jednak byłbym wdzięczny za instrukcję jak przywrócić zakładki, a najlepiej jeszcze pocztę.

A przeniosles ten folder na pulpit?

Dodane 28.03.2009 (So) 15:59

Kurde nie przewidzialem ze masz poczte. Poczta byla w C:\Documents and Settings[Twoja nazwa uzytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera.

Dodane 28.03.2009 (So) 16:27

Ten folder C:\Documents and Settings[Twoja nazwa uzytkownika]\Dane aplikacji\Opera , ktory mam nadzieje przeniosles na pulpit to folder ustawien opery. Zeby przywrocic ustawienia wylacz opere i skopiuj ten folder spowrotem tam gdzie byl. A cala poczta i folder tymczasowy opery to C:\Documents and Settings[Twoja nazwa uzytkownika]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Opera . Pewnie poczta teraz jest w koszu wiec przywroc ten folder z kosza. Sorki za moje niedopatrzenie.

Ja przewidziałem pocztę miałem skopiowaną. W ogóle dzięki. Jadnak przywrócenie całego profilu skutkuje brakiem banerów. A zależy mi na zakładkach. Nie pamiętam, które to foldery, bo dawno sie w to nie bawilem.

Właśnie wydłubałem zakładki. Żałuję, że się nie dowiem jaki piorun strzelił w Operę. Dziękuję za pomoc.

W profilu opery zostaw tylko te pliki co zamieszczam na zdjeciu http://wstaw.org/images/free/2009/03/28 … b07e3.jpeg Reszte gdzies przenies na wszelki wypadek.

Mala sciaga:

Zakladki opera6.adr

Kontakty contacts.adr

Notes notes.adr

Hasła wand.dat

Ustawienia opera6.ini

http://www.opera.com/support/kb/view/313/ .

Jakby po tej operacji dalej nie bylo banerow to sprobuj skasowac ustawienia czyli opera6.ini