BANICJA i jej koniec :|

2 miesiące temu dostałem bana na pewnym forum ( :x ).

Powinien on trwać 14 dni. Ale minęło już jednak wieele dni,a strona na moim komputerze nie działa.

Wchodząc z innych adresów IP moje konto działa bez zarzutu. Pisałem do admina w tej sprawie, podawałem mu moje IP… i nic. Pisał,że na liscie zbanowanych nie ma takiego IP.

Czyściłem już cookies,nie pomogło.

Co zrobić? Gdy próbuję otworzyć strone,pokazuje się ‘Nie można wyświetlic strony’.

Mam stałe IP

jaka przeglądarka … ??

próbowałeś reinstalacji … ??

Mozilla. Próbowałem strone uruchomić w IE, też bez skutku

Jesteś w sieci lokalnej? Jeśli tak to może kto inny z sieci coś przeskrobał?

Frog a IP wewnętrzne? Mógł sprawdzić swoje IP w sieci i je podać. Zablokowane może być IP zewnętrzne.

Zawsze blokowane jest TYLKO IP zewnętrzne… musisz sprawdzić jakie masz zewnętrzne IP sieci, bo inaczej nie dowiesz się czy jest na liście…

A jeśli próbowałeś wchodzić na to forum z różnych przeglądarek to raczej nie ma innego wytłumaczenia niż to że IP jest na zbanowanej liście…

Spróbuj wchodzić na stronę przez proxy (zawsze działa) - listę proxy według ich szybkości możesz znaleźć tutaj :

http://nntime.com/realtime/

Zaznaczam że niektóre proxy mogą nie działać w ogóle - najlepsze są te z najmniejszym PINGiem. Jeżeli masz firefoxa, możesz też skorzystać z pluginu SwitchProxy Tool, do którego można wprowadzić całą listę PROXY z plików tekstowych - wtyczka będzie przełączać używane proxy co X sekund.

Ma wewnętrzne. Jednak z reguły IP sieci tez się nie blokuje. Choć kto wie jak jest na innym forum.

ale niemal każdy, co o internecie wie choć ‘conieco’, rozróżniłby IP wewnętrzny od zewnętrznego.

teoretycznie :wink:

Mógł wrzucić w baze danych - nei znalzło to znaczy, że nie jest zablokowany. Nie przejoł się za bardzo IP.

MazAq skontaktuj się lepiej z Adminem tamtego forum. Tu nic nie zrobimy. Wyczyść jeszcze system, może zablkowałeś tą strone w firewallu.

Kontaktowałem się już z adminem. On nic nie może poradzić;/

Pisał mi tylko,że mojego IP nie ma na czarnej liscie 8) tak więc o co chodzi :shock: .

Jeśli moge podać adres forum to : http://szuwi.com a adminem jest szuwarek

Złączono Posta : 04.06.2006 (Nie) 21:04

:shock: K to ma jakiś pomysł