Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe?

Już nie…od 01 kwietnia 2013:

Szkoda, że się miesiąc temu nie wprowadzili tego do regulaminu… Jeszcze regulaminu nowego nie czytałem, ale jeżeli faktycznie jest 0zł za wypłatę gótki z bankomatu na całym świecie to jest to bardzooo dobra wiadomość :wink: (aby nie prima aprilis ;p )

Szkoda tylko, że niedługo zmieniają się zasady zwrotu za zakupy w necie na bardziej niekorzystne.

Już raz się zmieniły, a i tak funkcjonował on na tych samych zasadach, jak wcześniej (przynajmniej u mnie), więc to trochę pic na wodę. Chyba, że teraz będą to w pełni egzekwować :wink:

Nie wiem jak było kiedyś, bo konto założyłem parę dni temu. :wink:

Chodzi mi o to:

Źródło: http://konto.sync.pl/zmiany/#

Dla mnie to słabo strasznie, bo ja nie mam wynagrodzenia, stypendium, emerytury ani renty. No chyba, że sam będę mógł ją sobie przelewać na konto w Syncu…

Ale jak rozumiem ciągle obowiązują stare zasady, więc do końca maja trzeba się obkupić.

Czy trzeba mieć regularne wpływy, aby utrzymać te konto :?:

nie.

W czym jest tańsze od Skarbonkowego w Getin Online, Indywidualnego w BGŻ Optima czy eKonta w mBanku?

Chyba każdy normalny internetowy bank tak działa.

Witam,

testuje konto w banku Alior Sync prawie od roku (sierpień 2012) i Uwaga nie zapłaciłem za to konto ani złotówki. To co mówią w reklamach 0 zł za prowadzenie 0 zł, za kartę 0 zł za przelewy jest prawdą. Jedyny mankament lub nie to ciągle zmieniający się cashback. Żeby było jasne cashback alior sync działa o czym pisałem tutaj http://alior-sync-konto.pl/alior-sync-cashback/ mankament polega na tym, że najpierw był dostępny dla wszystkich, później dla osób które mają regularne wpłaty pensji na konto, a teraz został ograniczony do maxymalnej kwoty zwrotu 50zł miesięcznie i 200zł rocznie. Te ciągłe zmiany są lekko denerwujące. Mimo to nie zmienia to faktu, że nadal uważam konto w Alior sync za najlepsze i co ważne w pełni darmowe konto.

Alior Sync to dziadostwo i nieprofesjonalizm . Podczas wykonywania przelewu nastąpiła pomyłka w numerze konta . Zamiast złotówkowego pojawiło się konto walutowe , nistety w żadnym potwierdzeniu przelewu nie było nawet zająknięcia że środki przelane zostaną przewalutowane ( oczywiście po bardzo niekorzystnym kursie ) .

Proces reklamacyjny na dzień dzisiejszy trwa ( pomimo ponagleń z mojej strony ) 68 dni ,chociaż w regulaminie mają napisane 30 dni . Pomimo mojej skargi na tak długi czas postępowania reklamacyjnego po prostu mnie zbywają pisząc że sprawa trafiła do odpowiedniej komórki która się tym zajmuje.

Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z tak nieprofesjonalnym podejściem do klienta

ZDECYDOWANIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO BANKU !!

Sam sobie jesteś winien, że nie czytałeś, co wprowadzasz…

Najdziwniejsze jest to, że specjalnie się na tym forum zarejestrował, żeby o tym napisać…

Mam konto w Alior Sync od sierpnia 2012. Do tej pory nie zapłaciłem nic za jego prowadzenie, kartę itd. Dostałęm jeszcze do tego zwrot za zakupy parę razy w internecie, czyli tkz. cashback. Moja opinia http://alior-sync-konto.pl/alior-sync-opinie/ jest jak najbardziej pozytywna. Na początku co prawda były jakieś problemy z platformą www, ale naprawili już teraz jest ok, a co najważniejsze nic się nie płaci.

A jak jest z rezygnacją ??

Po jakim czasie można zrezygnować z ich usług i czy jest to darmowe ??

Po prostu zgłasza się chęć zamknięcia konta. O ile mi wiadomo, nie płaci się za to. Ale od tego jest regulamin ;-), a dokładniej paragraf 16 z tego dokumentu ze strony Sync.

Czytałem gdzieś w gazecie, że trzeba się z tego cashbacku z Fiskusem rozliczyć…czy to prawda :?:

Pytałem o to w banku - nie trzeba.

To chyba bank już się z tego za posiadacza konta rozlicza, wiem ze tak jest jak się ma kasę na koncie oszczędnościowym, i odsetki lecą.

http://podatki.wp.pl/kat,6602,title,Zarabiasz-na-cashbacku-Wpisz-go-do-PIT-u,wid,15234084,wiadomosc.html

Bo wp.pl to takie wiarygodne źródło wszelkich informacji…

Ja pytałem w banku o wystawienie PIT-8C (taki był wymagany, jeśli dobrze pamiętam), to odpisali, że nie muszę takowego składać i wszystko załatwia bank.