Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe?

(sebaele) #1

Witam serdecznie, chciałbym zapytać co sądzicie o koncie Alior Sync? Czy to konto jest na pewno darmowe?

Pozdrawiam

(askow) #2

Używam od kilku miesięcy, przelewy realizowane są błyskawicznie, nie ma żadnych ukrytych opłat. Cash back działa. Jednak polecam lekturę tabeli opłat i prowizji.

Jedyny znany mi mankament to brak obsługi polecenia zapłaty.

(Madafaker) #3

Jestem w takiej samej sytuacji jak przedmówca...i w ciemno mogę polecić to konto,do transakcji internetowych oraz przelewów idealnie się nadaje.

Chociaż nacodzień jako głównego konta,korzystam z usług innego banku.

(sebaele) #4

Dzięki, może jeszcze ktoś się wypowie :slight_smile:

(Piotrek2255) #5

Przecież wszystko jest w cenniku i regulaminie.

(Hitm3n) #6

Konto rzeczywiście jest darmowe, karta szybko przychodzi i wszystko działa, jak powinno i jak napisali :wink:.

(Madafaker) #7

Już nie:

(sebaele) #8

A zwracają 5% ??? Mam jeszcze takie pytanie jeśli zrobię dopłatę na allegro (jest taka opcja) to czy zwrócą mi również 5%? Np: kupiłem doładowanie na allegro, następnie chce kupić ponownie u tego samego allegrowicza doładowanie i nie kupując ponownie na allegro tylko robiąc mu dopłatę do poprzedniej transakcji, czy podczas takiej płatności zwracają 5% ??

Mam nadzieje że mnie ktoś zrozumiał :slight_smile:

(Hitm3n) #9

Zwrotów jeszcze nie próbowałem, ale powinni zwrócić, jeśli wykonasz to poprzez "Płacę z Alior" lub kartą. Tak mi się zdaje :wink:.

(Piotrek2255) #10

Transakcje kartą w internecie i płatności przez "płacę z alior sync" są tylko zwracane.

Generalnie lepiej płacić przez "płacę z alior sync" bo te transakcje są od razu rozliczane.

zwroty teraz są naliczane 10-tego każdego miesiąca.

(sebaele) #11

Do końca roku można otrzymać 5% zwrotu, od nowego roku regulamin się zmieni i aby otrzymać 5% zwrotu będzie trzeba spełnić jakiś jeden wariant z czterech wariantów podanych w regulaminie.

Wygląda na to że będzie trzeba zrezygnować z tego banku...

(Piotrek2255) #12

Masz rację, czyli albo 1500zł albo stałe wpłaty np. pensji, renty. Dla mnie przekombinowali i ja się żegnam z "synkiem" #-o ale co się nachapałem to moje :smiley:

(Hitm3n) #13

Ja aż tak z Cash Back nie korzystam, żeby przez to rezygnować, z bądź co bądź, darmowego konta...

(Hen Dra) #14

dla mnie też rewelacja, bo ten cash bak nie jest taki ważny, a jeśli dla kogoś jest to nie ma dużych wymagań by to spełnić. Potwierdzam, konto całkowicie darmowe, zobaczymy jak będzie później, bo to przecież nowość i się ciągle modyfikuje.

(Zbigniew Kot) #15

Hej,

Tu masz opisane cale konto do a do z http://cf.pieniadz.pl/aliorsync/860/

pozdrawiam

(k-9) #16

Też mam aliora od jakiś 2 tyg.I mam juz na wstępie małe "ale"

1. Wpłatomaty- korzystać można tylko z wpłatomatu Euronet... U mnie w mieście jest ich mało... Byłem niemal pewien, że będzie można korzystać wpłaty z mBanku i Multimanku... no ale niestety... Szkoda, że banki pod tym względem nie współpracują... było by to bardzooo wygodne dla nas- klientów...

2. Nie wiem jak działa Cashback... jeszcze nie próbowałem :wink:

3. Bardzo podoba mi się karta jest dobrze wydrukowana, twardy plastik i wypukłe dane na froncie jak w kartach kredytowych :))

===

Więc obecnie mam i mBank i Sync- tam gdzie mam bliżej wpłatomat to kasa wpływa albo na sync albo na mbank

(Polopolo1991) #17

jakoś nie potrafię zaufać bankowi który ma szyld łudząco podobny do amber gold. =P~

(Lykanins) #18

Nastąpiły zmiany w Cashbacku , nowe zasady zwrotu 5% kwoty zakupów na Allegro i opis konta w artykule: Alior Sync Opinie Cashback 5% i zakładanie.

(Boryzo) #19

Napewno jest darmowe i jeszcze zwraca cashback. Chyba w sumie jedyny bank, który taka opcję daje, ze aż 5%. Tutaj masz więcej info: Darmowe konto w Alior Sync

(k-9) #20

Jeszcze jedno słowo na temat Sync... Jeżeli planujecie płacić za granicą karą. To alior ma chyba najwyższą prowizje... Prowizja z bankomatu wyniosła mnie 10zł... Więc sobie liczą, kiedy mBank nie pobiera prowizji za wypłaty...

Podsumowując . Płacenie w kraju- Sync, płacenia za granicą mBank.