Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe?

Witam serdecznie, chciałbym zapytać co sądzicie o koncie Alior Sync? Czy to konto jest na pewno darmowe?

Pozdrawiam

Używam od kilku miesięcy, przelewy realizowane są błyskawicznie, nie ma żadnych ukrytych opłat. Cash back działa. Jednak polecam lekturę tabeli opłat i prowizji.

Jedyny znany mi mankament to brak obsługi polecenia zapłaty.

Jestem w takiej samej sytuacji jak przedmówca…i w ciemno mogę polecić to konto,do transakcji internetowych oraz przelewów idealnie się nadaje.

Chociaż nacodzień jako głównego konta,korzystam z usług innego banku.

Dzięki, może jeszcze ktoś się wypowie :slight_smile:

Przecież wszystko jest w cenniku i regulaminie.

Konto rzeczywiście jest darmowe, karta szybko przychodzi i wszystko działa, jak powinno i jak napisali ;-).

Już nie:

A zwracają 5% ??? Mam jeszcze takie pytanie jeśli zrobię dopłatę na allegro (jest taka opcja) to czy zwrócą mi również 5%? Np: kupiłem doładowanie na allegro, następnie chce kupić ponownie u tego samego allegrowicza doładowanie i nie kupując ponownie na allegro tylko robiąc mu dopłatę do poprzedniej transakcji, czy podczas takiej płatności zwracają 5% ??

Mam nadzieje że mnie ktoś zrozumiał :slight_smile:

Zwrotów jeszcze nie próbowałem, ale powinni zwrócić, jeśli wykonasz to poprzez “Płacę z Alior” lub kartą. Tak mi się zdaje ;-).

Transakcje kartą w internecie i płatności przez “płacę z alior sync” są tylko zwracane.

Generalnie lepiej płacić przez “płacę z alior sync” bo te transakcje są od razu rozliczane.

zwroty teraz są naliczane 10-tego każdego miesiąca.

Do końca roku można otrzymać 5% zwrotu, od nowego roku regulamin się zmieni i aby otrzymać 5% zwrotu będzie trzeba spełnić jakiś jeden wariant z czterech wariantów podanych w regulaminie.

Wygląda na to że będzie trzeba zrezygnować z tego banku…

Masz rację, czyli albo 1500zł albo stałe wpłaty np. pensji, renty. Dla mnie przekombinowali i ja się żegnam z “synkiem” #-o ale co się nachapałem to moje :smiley:

Ja aż tak z Cash Back nie korzystam, żeby przez to rezygnować, z bądź co bądź, darmowego konta…

dla mnie też rewelacja, bo ten cash bak nie jest taki ważny, a jeśli dla kogoś jest to nie ma dużych wymagań by to spełnić. Potwierdzam, konto całkowicie darmowe, zobaczymy jak będzie później, bo to przecież nowość i się ciągle modyfikuje.

Hej,

Tu masz opisane cale konto do a do z http://cf.pieniadz.pl/aliorsync/860/

pozdrawiam

Też mam aliora od jakiś 2 tyg.I mam juz na wstępie małe “ale”

  1. Wpłatomaty- korzystać można tylko z wpłatomatu Euronet… U mnie w mieście jest ich mało… Byłem niemal pewien, że będzie można korzystać wpłaty z mBanku i Multimanku… no ale niestety… Szkoda, że banki pod tym względem nie współpracują… było by to bardzooo wygodne dla nas- klientów…

  2. Nie wiem jak działa Cashback… jeszcze nie próbowałem :wink:

  3. Bardzo podoba mi się karta jest dobrze wydrukowana, twardy plastik i wypukłe dane na froncie jak w kartach kredytowych :))

===

Więc obecnie mam i mBank i Sync- tam gdzie mam bliżej wpłatomat to kasa wpływa albo na sync albo na mbank

jakoś nie potrafię zaufać bankowi który ma szyld łudząco podobny do amber gold. =P~

Nastąpiły zmiany w Cashbacku , nowe zasady zwrotu 5% kwoty zakupów na Allegro i opis konta w artykule: Alior Sync Opinie Cashback 5% i zakładanie.

Napewno jest darmowe i jeszcze zwraca cashback. Chyba w sumie jedyny bank, który taka opcję daje, ze aż 5%. Tutaj masz więcej info: Darmowe konto w Alior Sync

Jeszcze jedno słowo na temat Sync… Jeżeli planujecie płacić za granicą karą. To alior ma chyba najwyższą prowizje… Prowizja z bankomatu wyniosła mnie 10zł… Więc sobie liczą, kiedy mBank nie pobiera prowizji za wypłaty…

Podsumowując . Płacenie w kraju- Sync, płacenia za granicą mBank.