Banlista w php

(Dj Tiesco) #1

(kubut) #2

Nie może połączyć się z bazą danych. Zauważ, ze najpierw podajesz mu do zmiennych nazwę bazy, użytkownika, hasło itp, ale później w mysql_connect nie używasz tych zmiennych, tylko wpisujesz inne wartości. Może są błędne?

(Dj Tiesco) #3

Czy mogłbym dostać bardziej szczegółowe instrukcje?

(Grzelix) #4

Przepraszam za wyrażenie ale Czy ty jesteś niedorozwinięty czy co?

Komunikat błędu

Can't connect to MySQL server

miejsce błędu:

mysql_connect('91.203.223.45', ' ******', '******');

linia wyraźnie wskazana. Czyli masz złe dane do bazy. Kolega wyżej wspomniał że najpierw definiujesz dane tak:

$server = "localhost";

$dbuser = "root";

$dbpass = "root";

$dbname = "minecraft";

a potem i tak używasz danych z palca (nie ze zmiennych)

mysql_connect('91.203.223.45', ' ******', '******');

jeszcze raz.

Przecież to pięciolatek by to ogarnął, bez zbędnego pytania, a ty jaki masz problem??

(Dj Tiesco) #5

Taki problem, że ostatnio dostałem maila z danymi do bazy MySQL, więc je kopiuje z tegoż emaila, natomiast Ty pomimo twojego (hmmm) stylu pisania ciągle próbujesz mi udowodnić, iż są błędne, wypowiedz się jeszcze raz proszę, lecz tym razem trochę bardziej opanowanie i nie obrażaj mnie przy okazji

. Ale dość już o tym, no więc problem jest taki że po wpisaniu poprawnych danych mam błąd taki jak w pierwszym poście, lub przeglądarka pokazuje "Brak odebranych danych".

Bardzo proszę o pomoc, gdyż męcze się z tą banlistą od 3 tygodni.

(kubut) #6

a powiedz, w które miejsce wpisujesz te dane? Pokaż palcem, bo w 2 różnych miejscach skryptu masz podane różne dane...