Banner flash po wygenerowaniu go w HTML nie działa

(Gwardiani76) #1

Witam, zadałem to pytanie w identycznym wątku, ale otrzymałem info by otworzyć nowy.

Mam kłopot z bannerem zrobionym w Amarze Intro and Banner Builder. Format pliku po zapisaniu to .tttf (tak 3x), a wygenerowany kod HTML przedstawia się następująco:

Po wrzuceniu pliku do folderu strony i próbie osadzenia bannera w edytorze stron pokazuje się co prawda object, ale nie jest widoczny na żadnej z przeglądarek. Próba zamiany rozszerzenia na swf (fizycznie) też nie przyniosła efektu.

Proszę bardzo o pomoc, będę wdzięczny za rozwikłanie tego problemu.

Pozdrawiam

(Drobok) #2

Wrzuć do google translate i będziesz miał odpowiedź :slight_smile:

To już jest kwestia samego programu. W normalnych flash'owych, plik ten automatycznie się pojawia po odtworzeniu projektu. Sprawdź opcje zapisz jako / eksport etc

(Jefus) #3

nie mam co więcej pisać - kolega drobok wszystko Ci już wyjaśnił :slight_smile:

W większości takich programów można zapisać do pliku projekt, aby w przyszłości móc go edytować oraz można wyeksportować projekt JAKO :slight_smile: w Twoim wypadku jest to .SWF

(Gwardiani76) #4

No tak, po próbie zapisania pliku z innej lokalizacji programu pojawia się komunikat o zakupieniu softu. Co to za trial :slight_smile:

Można prosić o jakiś podobny program, który jest pełną wersją i jest darmowy?

(batmomobil) #5

Taką animację możesz zrobić bez flasha,za pomocą Jquery http://medienfreunde.com/lab/innerfade/