Banner jquery slippry - nie rozróżnia adresów url

Witam serdecznie,

Mam taką stronkę: http://tinyurl.com/pntumch

Na środku mam banner “WIELKA PROMOCJA/Zobacz produkty w promocji”. Umieściłem tam 2 bannery - każdy z innym URLem.

Po kliknięciu na strzałki/przeładowaniu slajdu - skrypt zmienia promocje (widać tam “111” oraz “222”) - ale adres www jest ciągle ten sam  (onet.pl),

pomimo tego że w skrypcie są inne urle dla każdego slajdu… Wie ktoś może jak to naprawić?

 

 

Bardzo proszę o pomoc,

Northwest

Cześć, problem polega na tym, że masz cały czas na wierzchu img z odnośnikiem do onetu. Zamiast opacity zmieniaj styl display. Dla obecnie ukrytego elelentu powinieneś ustawić “none”.

Przepraszam bardzo za głupie pytanie, ale jak to zmienić? W kodzie tego slidera?

Z tego co widziałem slidera nie pisałeś sam - jest to zewnętrza biblioteka (slippry). Jedną z b. ważnych zasad jest to, aby nie modyfikować kodu zewnętrznych bibioltek jeśli nie są od tego uzależnione losy świata. Powoduje to kupę błędów. A w przypadku poniesienia wersji i aktualizacji pewnie zapomnisz co i gdzie zmieniałeś dostaraczając sobie tym samym zarwanej nocki na debuggowaniu problemu, którego wcześniej nie było. Jak to zmienić powinieneś wiedzieć, skoro sam zapewne napisałeś kawałek kodu, w którym siedzą te obrazki, Zauważ, że styl “opacity” zmienia się wraz ze zmianą obrazka. Stąd w miejscu, w którym zdefiniowałeś ten styl powinieneś go zamienić jak opisałem wyżej. Drobna podpowiedź z mojej strony: http://slippry.com/settings/ - tutaj znajdziesz opis parametrów. Poszukaj tego, który odpowiada za aktualnie wyświetlany element a szybko znajdziesz miejsce w kodzie, w którym należy nanieść poprawkę.