Bardzo budżetowy procesor. N3060. YouTube pójdzie?

Witam, interesuje mnie ten laptop.

Pytanie podstawowe, czy internet będzie na tym dzialał ? Youtube, przeglądarka, pasjans itp. ?

Może czasem Word, ale wątpliwa sprawa, jedynie internet i nic więcej.

Mało widzę opini o tym procesorze, ale serio on do niczego więcej nie będzie potrzebny.

laptop ma mieć 15,6 cala , system Windows 10 i działać do internetu.

Spokojnie będzie wszystko ładnie działać i płynnie, nawet ten office.

Jesteś pewny?

Tak jestem pewny, jakieś 2 tygodnie temu kumpel szukał lapka za 1200 max 1300 zł, warunek był takie że ma być Windows 10, 15 calowy, zastosowanie to internet, filmy i czasem skrobnięcie czegoś w office.Poszperaliśmy w sieci i na allegro znaleźliśmy parę lapków nowych właśnie o tych samych parametrach co ten asus.

Windows działa bardzo płynnie, filmy i przeglądanie neta też, sprawdzałem na przeglądarce EDGE a ta przecież nie należy do najlżejszych, naprawdę nie ma się do czego przyczepić.Ten który Ty znalazłeś będzie ok, Asus to dobra marka.

Gdybyś szukał jeszcze w sieci to uważaj na lapki odnawiane, niby podawane są jako nowe ale wcale nie są nowe tylko odnawiane a to różnica, czytaj dokładnie opisy.

Mamy teraz grudzień więc z racji tego ze to świąteczny miesiąc to możesz trochę zaoszczędzić na kupnie, wiadomo promocje świąteczne.

Jak już kupisz sobie taki sprzecik to warto tego Windowsa 10 trochę zablokować w sensie jego telemetrii czyli wyłączyć wysyłanie zbyt dużej ilości informacji o Tobie i sposobie korzystania z komputera.Dodatkowo polecam odinstalować niechciane programy dołączane przez producentów, zawsze to pozwoli zaoszczędzić miejsca na dysku, Windows będzie się szybciej uruchamiał i będziesz miał więcej zasobów sprzętowych dostępnych.

Pozdrawiam.

Nie kupuj tego bo to badziewie. Jak wszystkie Acery, Hpeki i tym podobne.
Zupełnie nie warte swojej ceny…
Zobacz na to


Tu masz porządny laptop, 50zł taniej a procesor lepszy, dysk SSD no i marka pierwsza liga

Do czasu aż trzeba skorzystać z serwisu.

Lepiej za połowę tej ceny kupić jakiegoś poleasinga, lepiej wykonany, trwalszy i mocniejszy.
Ten Celeron jest sporo słabszy od wiekowych Core 2 Duo…

1 polubienie

Nówka to nówka, nie wiem czy te polesingowe beda miały SSD i to jeszcze w jakiejś dobrej kondycji
No ale wiadomo, zawsze będzie taniej kupić używkę


Podobna cena a jakość nieporównywalna.
Poczytaj recenzje obu a najlepiej jak masz możliwość porównaj je na żywo.

Ten nie ma systemu

No widzisz, i jeszcze nowy legalny system dostajesz.
Gwarancję możesz przedłużyć za drobną dopłatą jak rok ci za mało.
Konfiguracja też do praktycznie dowolnej zmiany.

https://komputerymarkowe.pl/notebooki-poleasingowe/746-hp-probook-6475b-amd-a6-4400m-27ghz.html
Jeszcze jadna opcja, wydajność dalece większa od tej padaki sklepowej, jakość nieporównywalna a cena…
Oczywiście rok gwarancji i nowy legalny Win10 w komplecie, SSD w cenie.