Bardzo bym prosił o przetłumaczenie tekstu

Your mouse uses two AAA size Ni-MH rechargeable batteries.Before you use the mouse, you need to place the mouse on the stand to charge the batteries for 15 hours. This is very important to battery life.Please make sure the charge indicator is light ON when you charge the mouse.

When you feel your wireless mouse is not working smoothly, that means that the batteries need to be recharged.Please put the mouse on the stand for charging.Normalli it will take 12 hours to get the batterises fully charged.

Some computer will turn off the power of USB port when entering sleep mode.In this case, the battery inside the mouse can not be charged.So you are requested to keep your computer always ON .When you the mouse.


Chodzi o instrukcje obsługi d myszki bezprzewodowej.

Podam troche skruconą wersję a więc chodzi oto że Twoja myszka potrzebuje baterii AAA size Ni-MH która mozna ładować.Zanim użyjesz myszki musisz ja włożyc do ładowarki na 15 godz.badz pewny że światełko ON jest włączone gdy ładujesz myszke. Gdy poczujesz że myszk niechodzi płynnie tzn że musisz ja podładować.normalnie zajmie to 12 godz. Gdy przejdziesz w stan wstrzymania czy tam hibernacji niebędzie wtedy ładować baterii.

Twoja mysz potrzebuje dwie baterie AAA (takie które można powtórnie ładować, czyli akumulatory :slight_smile: ) Przed używaniem myszy potrzeba podłączyć ją do ładowarki na 15 godzin. To bardzo ważne dla życia baterii. Sprawdź czy się świeci ON kiedy ładujesz baterie.

Kiedy poczujesz, że twoja bezprzewodowa mysz nie pracuje płynnie to znaczy, że baterie powinny być powtórnie naładowane. Normalnie zajmuje to 12 godzin, żeby baterie się do pełna naładowały.

Niektóre komputery wyłączają prąd w porcie USB gdy są w stanie wstrzymania. W takime Przypadku (?) baterie nie będą naładowane. Potrzeba żeby komputer był włączony gdy Twoja mysz… ? Zjadłeś coś.

PS. Nie tłumaczyłem dosłownie ale ogólny sens instrrukcji można zrozumieć. :slight_smile:

Ok już wszystko zrozumiałem.Wielkie dzięki :slight_smile: