Bardzo Cichy Mikrofon

Cześć , Witajcie !!

msonic123492

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Ogólnie to mam laptopa Lenovo G500 , Mikrofon działa ale bardzo cicho … ( w ustawieniach jak mówie ) to jes tylko 1 kreska … Sterowniki są bo działa ale baaardzo cicho ;/

Skoro masz 1 kreskę to ustaw głośniej mikrofon w ustawieniach dźwięku. 

Jest na maxa właśnie … Decybele też na max i nic ;/

Pokaż screenem ustawienia dźwięku w komputerze. W jakim programie korzystasz z mikrofonu ? (może w programie musisz ustawić głośność)

Masz :wink:

post-268183-0-72312700-1415637171_thumb.

Podaj jeszcze screen z regulacji głośności i właściwości : dźwięki i urządzeń audio.

Jak w to wejść ? i Gdzie ?

Panel sterowania - Dźwięki i urządzenia audio.

Nic takiego nie mam :stuck_out_tongue_winking_eye:

 

Na jakim systemie pracujesz ?

Windows 8.1 Pro

Dobra na 8.1 nie pracowałem. Jakie masz ikony w panelu sterowania w Win 8.1 ? Masz odpowiedzialne za dźwięk ?

Tak , na skype mam wszystko na max :wink:

post-268183-0-25728700-1415648117_thumb.

Tam gdzie masz dźwięk (2 screen)  sprawdź “Dopasuj głośność systemu” i “Zarządzaj urządzeniami audio”.  Zobacz czy suwaki masz na wysokie a w mikrofon daj prawym na właściwości i zobacz czy masz ustawione wzmocnienie mikrofonu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1E9ebiopNlo - mniej więcej tutaj masz to przedstawione

Tak mam wszystko na maxa ;))

Jeszcze tak się zapytam - mówimy o mikrofonie wbudowanym czy dopinanym ?

 

PS: Problem z mikrofonem występuje w Skype - w opcjach skype masz mikrofon ustawiony na wysoką wartość ?

Tak też , mikrofon wbudowany