Bardzo długie otwieranie menu kontekstowego

Problem jak w temacie. Klikając prawym przyciskiem myszy na jakiś folder, plik itd muszę czekać czasem nawet kilkanaście sekund aż się rozwinie menu kontekstowe. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje ? Komp jest czysty. System XP Pro

Wyczyść katalog Temp, Temorary Internet Files

Wejdz w wyszukaj i wpisz *.tmp później *.old , * .bak

Zrób porządną defragmentację

Robię defragmentację co tydzień. Kompa czyszczę regularnie programami EasyCleaner, CCleaner, jv16, Registry Mechanic. To nie o to chodzi…

Może jakiś spyware spowalnia Ci pracę na kompie… :?: spróbuj przeskanować programem Ewido Altimalware… powinno pomóc… :wink:

Na bezpieczeństwie kompa się trochę znam. Tak jak napisałem w pierwszym poście: Komp jest czysty na 100%. Mam Kaspersky Internet Security 6.0 + Ewido + AdAware Pro + SpyBot + regularne skany OnLine. Tu nie chodzi o jakieś spyware itp tylko prawdopodobnie o pozostałości jakiegoś programu, ktorego nie znajduje żaden z programów do czyszczenia rejestru.

jest jakiś programik do czyszczenia Menu kontekstowego ?

Do samego czysczenia nie, ale za pomocą programu mozesz pousuwać zbędne wpisy z menu kontekstowego:

:arrow: ShellExView

Złośliwość rzeczy martwych :? Przestało się zupełnie otwierać. W programach typu Photoshop, Word działa bez zarzutu

A próbowałeś uruchomić program przezmnie podany i po usuwać co zbędne :?

Tak. miałem go nawet zainstalowanego. Wywaliłem parę rzeczy i dalej nic :?

edit : heh, nikt już nie ma pomysłu :?