Bardzo długie uruchamianie EraGG w K550i

Mam problem z EraGG w telefonie K550i,mianowicie strasznie wolno się uruchamia tzn. po włączeniu GG na wyświetlaczu pokazuje sie napis “Zaczekaj” i trwa to chyba z 2-3 minuty zanim pojawi się informacja o pobieraniu informacji o subskrypcji i łączeniu z serwerem.Gdy w końcu się uruchomi to muszę wpisywać numer GG i hasło,mimo że zaznaczam żeby je pamiętało.Mogę wtedy normalnie pisać i otrzymywać wiadomości.Restartowałem telefon ale to nic nie pomaga.Usunąć aplikacji nie można bo jest nieaktywna opcja usuń.Ostatnim razem jak korzystałem z GG wszystko było w porządku.Czasem są kłopoty z połączeniem z serwerem tylko,że nawet jak tak było to aplikacja uruchamiała się szybko tylko wyskakiwał komunikat,że nie może się połączyć z serwerem.Proszę napiszcie czy u Was jest wszystko w porządku,ewentualnie jak rozwiązać ten problem.Inne aplikacje czy gry działają normalnie.

Mam to samo w W610i i nie wiem co zrobić.

Problem rozwiązany musiałem zresetować telefon-ustawienia początkowe i resetuj wszystko(najpierw należy zarchiwizować wszystkie pliki i kontakty).