Bardzo dobra znajomość C++

Witam,

Zastanawiam się co to właściwie znaczy.

Bardzo dobra znajomość C++ - czy tu chodzi o to żeby programować zawodowo co najmniej 4 lata?

Czy może wystarczy umieć to co jest w “Symfoni C++”?

Nie ukrywam że chciałbym programować zawodowo w tym języku jednak odnoszę wrażenie że ciągle umiem za mało.

Czy ktoś z Was programuje zawodowo? Co powinienem umieć perfekt a co mniej?

Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej jeśli chodzi o ten język?

Pozdro

ja na rozmowie kwalifikacyjnej musiałem napisać programik mały dotyczący / rozwiązujący pewien problem. I ogólnie jakie mam doświadczenia i takie wyrywkowe pytania.Ważne żeby być pewnym siebie i jakby co to powiedz że się ciągle doskonalisz :smiley:

Znajomość Symfonii C++ to wiedza ‘podstawowa’, co najwyżej dobra (jeśli podparta jest doświadczeniem). Poważnie.

Poziom dobry czy bardzo dobry przychodzi wraz z przeprowadzonymi projektami czy/i przepracowanymi latami pracy.

Na rozmowie kwalifikacyjnej przewinąć się mogą najróżniejsze pytania - wiele firm sprawdza wymaga wiedzy mniejszej niż zdefiniowana na górze ‘podstawowa’ - wszystko zależy od pracodawcy i jego wymagań. Często mniejsza wiedza oznacza mniej złych nawyków - a jak wiadomo, na tych beznadziejnych uczelniach niepowiązanych prawie z rynkiem pracy można nauczyć się wielu złych rzeczy … (czego firmy za bardzo nie kochają).

Dodane 12.08.2009 (Śr) 18:01

Wejdź na www.eoe.pl i zerknij na kolejne firmy, szukając wątków o pytaniach z rozmów kwalifikacyjnych. Na pewno Ci to pomoże w zorientowaniu się w temacie …