Bardzo duże pingi

(L Piotrek366) #1

Witam otóż mam problem, chodzi mi o gre cs 1.6. Zawsze wszystko z pingiem było ok, był w granicach 50-80. Wczoraj formatowałem komputer i nie wiem co się stało ale ja cs zainstalowałem to na serwerze mam pingi nawet po 900. Cały wczorajszy wieczór spędziłem na googlach niestety nic co by u mnie działało nie znalazłem. Nie wiem co się stało, wszystko powyłączałem gg, skype, nortona, nic nie pobieram, aktualizacje też się nie ściągają a nadal jest to samo. Dzisiaj jak nikogo na serwie nie było miałem pingi 90-200 ale teraz jak są 3-4 osoby pingi mi gwałtownie skaczą np z 90 - 120 - 300. Wczoraj jak 20 osób było to pingi dochodziły nawet do 980. Proszę o pomoc.

Wyniki speedtestu:

Download Kbps: 2033

Ping: 35ms

Upload Kbps: 260

(Xbialyx5) #2

Masz steama? Może to on się aktualizuje. Dobrze jakbyś miał firewalla coś typu Comodo, to tam byś sprawdzał co ciągnie Ci obecnie neta.

(L Piotrek366) #3

No mam Steama a jakże bez niego :wink: Niestety tego firewalla nie mam, ale poznałbym chyba że steam coś ciągnie po tych kropeczkach tam na ikonce.

(Bdogieros) #4

a jaki system? czy zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej, czy zainstalowałeś sterowniki do karty sieciowej? jeśli nie, to zrób to, najlepiej najnowsze ze strony producentów

(L Piotrek366) #5

Znalazłem jak to zmniejszyć na jakimś hiszpańskim filmiku na yt. :wink: w konsoli trzeba wpisać:

cl_updaterate 10

cl_cmrate 10

rate 9999

I działa z pingów 400 zrobiło mi się 70.

(Super51) #6

Albo napisz komendy

ex_interp 0.01

rate 2500

sciagnij program cFosSpeed mi pomaga

(Bdogieros) #7

no sorki, ale ty masz takie parametry łącza

Download Kbps: 2033

Ping: 35ms

Upload Kbps: 260

i używasz rate 9999?

(L Piotrek366) #8

Ja wiem powinienem napisać 2000 chyba, ale tak działa i jest ok.