Bardzo duże pingi

Witam otóż mam problem, chodzi mi o gre cs 1.6. Zawsze wszystko z pingiem było ok, był w granicach 50-80. Wczoraj formatowałem komputer i nie wiem co się stało ale ja cs zainstalowałem to na serwerze mam pingi nawet po 900. Cały wczorajszy wieczór spędziłem na googlach niestety nic co by u mnie działało nie znalazłem. Nie wiem co się stało, wszystko powyłączałem gg, skype, nortona, nic nie pobieram, aktualizacje też się nie ściągają a nadal jest to samo. Dzisiaj jak nikogo na serwie nie było miałem pingi 90-200 ale teraz jak są 3-4 osoby pingi mi gwałtownie skaczą np z 90 - 120 - 300. Wczoraj jak 20 osób było to pingi dochodziły nawet do 980. Proszę o pomoc.

Wyniki speedtestu:

Download Kbps: 2033

Ping: 35ms

Upload Kbps: 260

Masz steama? Może to on się aktualizuje. Dobrze jakbyś miał firewalla coś typu Comodo, to tam byś sprawdzał co ciągnie Ci obecnie neta.

No mam Steama a jakże bez niego :wink: Niestety tego firewalla nie mam, ale poznałbym chyba że steam coś ciągnie po tych kropeczkach tam na ikonce.

a jaki system? czy zainstalowałeś sterowniki do płyty głównej, czy zainstalowałeś sterowniki do karty sieciowej? jeśli nie, to zrób to, najlepiej najnowsze ze strony producentów

Znalazłem jak to zmniejszyć na jakimś hiszpańskim filmiku na yt. :wink: w konsoli trzeba wpisać:

cl_updaterate 10

cl_cmrate 10

rate 9999

I działa z pingów 400 zrobiło mi się 70.

Albo napisz komendy

ex_interp 0.01

rate 2500

sciagnij program cFosSpeed mi pomaga

no sorki, ale ty masz takie parametry łącza

Download Kbps: 2033

Ping: 35ms

Upload Kbps: 260

i używasz rate 9999?

Ja wiem powinienem napisać 2000 chyba, ale tak działa i jest ok.