Bardzo duży problem z komputerem!

Mam komputer który jest bardzo zepsuty! System nie chce mi się odpalić bo mi bluscreen wyskakuje, nawet w trybie awaryjnym! Przywracanie systemu nie działa, ani też nie mam płytki z systemem windows 7. Komenda chdsk na nic. Co mam zrobić?

Podaj więcej szczegółów bo szklana kula na forum wysiadła :grinning:

Korzystałem ze wszystkich sposobów naprawy i nic. A wiesz jak bez płytki zformatować system?

co robiłeś przed tym zanim pojawił się bluescreen? jakieś zmiany w biosie?

No potrzebna będzie płytka z Windowsem, jaki masz na kompie, żeby uruchomić tzw. Narzędzie do automatycznej naprawy systemu i spróbować w ten sposób - może ruszy… Albo zacznijmy tak:
Kiedy i w jakich okolicznościach ten problem się zaczął? Instalacja czegoś? Pobranie jakiegoś pliku?

Jeśli nie masz płytki z Win7, to zapytaj znajomych, może ktoś ma i może ci użyczyć. Jeśli nie, to przy użyciu innego komputera pobierz obraz ISO z internetu i wypal na płycie lub przygotuj sobie USB bootowalnego. Jak będziesz potrzebować pomocy, to pisz.

Windows 7 ISO pobierzesz tutaj https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows7
o ile posiadasz legalny klucz
Bez płyty Windowsa lub pendrive to tego chyba nie naprawisz jak pisali wyżej

1 polubienie

Tak, da się bez płytki, wystarczy nagrać instalator na pendrive

Przed pojawieniem się bluscreen chciałem zaktualizować sterowniki od karty graficznej. Pobrałem automatyczny instalator. Po ukończeniu instalacji pojawił mi się komunikat że żeby dokończyć instalacje należy ponownie uruchomić system, to ponownie uruchomiłem i wtedy ten problem się zaczął.

Ale gdybym miał złe sterowniki to pewnie nie byłoby obrazu. Ale obraz był.

Jeżeli problem wystąpił po instalacji sterownika grafiki to prawdopodobnie ona jest przyczyną problemu. Niestety jeżeli BSOD-y występują nawet w trybie awaryjnym prawdopodobnie wyzionęła ducha… Jak masz możliwość sprawdzić działanie kompa na innej karcie (może masz zintegrowaną?) to sprawdź.

czy przed problemem pobierałeś i instalowałeś jakieś niepewne programy jak byś mógł to podaj kod błędu BSOD