Bardzo dziwne ściny we wszystkich grach

Problem się zaczął gdy miałem windowsa 7. Korzystałem z niego kupę czasu ale któregoś dnia nawalił. Wszystkie gry 3d się tną. Mają normalną ilość fps np. 50 lecz i tak się tnie. Te ścinki nie są takie że gra przestaje się ruszać na ułamek sekundy lecz tak jakby lekko szarpała. Najlepiej można to zauważyć patrząc na jadące samochody, wtedy one tak jakby zwalniały i przyśpieszały i tak cały czas. A gdy się jedzie samochodem to wtedy gra tak dziwnie szarpie. Próbowałem instalować nowsze sterowniki ale to nie pomagało. Zainstalowałem windowsa XP ale po chwili grania znów występował ten sam problem. Teraz znowu zmieniłem na windowsa 7 i dalej to samo. Grałem w różne gry np. GTA 4, Just Cause 2, CoD MW2 i inne. Zmienienie ustawień graficznych na najniższe nie pomaga. BARDZO PROSZĘ O POMOC :smiley:

Specyfikacja komputera:

Windows 7

Radeon HD6850 gigabyty 1 gb

ram 4gb good ram 1333mhz

AMD Phenom II 955 Be 3,2 ghz x4

modecom 620 W

Podaj temperatury komputera w stresie programem programem HWMonitor (link: http://www.dobreprogramy.pl/HWMonitor,P … 33495.html )

Podaj dokładny model zasilacza.

Cześć

Przecież masz wyraźnie napisane:

Moim zdaniem zasilacz jest w porządku. Prawdopodobnie komputer się przegrzewa i stąd te problemy.

Temperatury

TMPIN0- 48 C

TMPIN1- 75 C

TMPIN2- 88 C

Dysk- 48 C

procesor- 79 C

Cześć

Przeczyść chłodzenie procesora, zmień pastę i sprawdź czy temperatura ulegnie obniżeniu. Oraz czy wszystko będzie działać poprawnie.

Dzięki