Bardzo dziwny błąd w CoD:UO

Witam!

Mam pewien problem w misji, gdzie trzeba zobyc miasteczko Neuville (kampania amerykańska).

Otóż: jest moment, gdy wraz z moimi kumplami chowam sie w takiej małej piwniczce. Tam, kapitan Foley karze jednemu z zołnierzy wysadzić ściane, ponieważ droga powrotna z tej piwniczki została zasypana w wyniku nalotu altylerii. I tu zaczyna sie problem. Tamten żołnierz, zamiast wysadzić ściane… przelatuje przez przeciwległą ścianę, wraz z kpt. Foleyem. I zostaje sam, bez wyjscia z tej piwniczki.

Wkurzyłem się, więc wpisałem kod na przechodzenie przez ściany, aby udało mi sie przejsc przez tą sciane, która miala zostać wysadzona. Wszystko idzie fajnie, az do momentu w którym to po obronie dworku, musze spotakć się z kapitanem Foleyem, którego po prostu NIE MA bo gdzieś sobie wcześniej “odleciał”.

Bardzo prosze o pomoc!

Sprobój przejść misje od nowa.

Próbowałem. Za kazdym razem to samo.

Sprawdz czy sa dostepne jakies patche. Moze to cos da.

przeszedłem obydwie części gry i nie spotkałem się z tym błędem :slight_smile:

Wątpie aby patch cos dał. Szukałem na wielu forach dotyczących CoD ale nikt o nic nie wie.

może przejdź jeszcze raz poprzednią misje i nadpisz ten save który powoduje błąd.

Próbowałem. Nadal nic.

to może skopiuj sobie gdzieś savy i przeinstaluj gre

To już w ostateczności. A jakiś czit na nastepną misje istnieje? Bo w sumie przeszedłem tą misje, tylko nie moge sie z tym Foleyem spotkac :confused:

nie wiem czy jest jakis cheat,poszukaj w google ;p

Ok, chyba znalazłem.

map bastogne2

To jest nastepna misja po tym neuville? Ta Bastogne?

Poszukaj save, po tej misji.

To na pewno rozwiąże problem :slight_smile:

Znalazłem save’a, ale na poziomie weteran :wink: A to zdecydowanie nie dla mnie.