Bardzo dziwny format dysku C

Witam i proszę o pomoc (?)

By pozbyć się Directa 9.0c postanowiłem sformatować dysk C (wiem, głupi sposób, ale i tak chciałem wcześniej to zrobić). Po formacie, zacząłem wszystko ściągać na nowo i co odkryłem? Uruchom - dxdiag -> D9.0c był ciągle na swoim miejscu, tak samo jak Service Pack 3, pomimo iż go w ogóle nie ściągałem! Ponadto po ściągnięciu Mozilli i po wpisaniu w googlach kilka stron, linki do nich były fioletowe (a nie niebieskie), a ja wcześniej ich jeszcze nie klikałem. Zmartwiło mnie to lekko i chciałbym się spytać, czy coś jest nie tak.

Pozdrawiam.

ps. Korzystam z XP.

Directx 9.0c jest standardowo już zainstalowany w Windowsie

Ja słyszałem, że w zwykłych XPkach standardem jest D8.1. No a co z SP3?

A z którego roku masz XP ?,może to są te nowsze kompilacje,od razu jest SP3,czy płytka nie miała napisane “Zawiera Service Pack 3” :P. ?

IamME system oryginał czy pirat

Jest to XP z SP3, ale pamiętam że poprzednimi razami nie instalował mi się on od razu i ściągałem go z internetu. Dlatego teraz ten fakt wydał mi się bardzo dziwny.

Oryginał oczywiście, już aktywowany :wink:

Windows XP SP2 już zawierał DirectX9c. Można też doinstalować, wtedy instalator ściągnie nowsze biblioteki (ukazują się 2-3 razy do roku).

A z tym formatem to dziwna sprawa, ja też tak miałem - po instalacji od nowa systemu ustawienia były ze starego.