Bardzo mało FPS w LOL'u

Grając w LOLa’a mam jakieś 9-14fps. Patrząc na to ze mam najnowsze sterowniki do graficznej i dobry sprzęt to mnie to dziwi. Jak wyłączę wszystko na największe minimum jakie się da to mam ok 35-40 fps.

intel i7-3632QM

8 GB ramu

GF GT 635M

no i mało znaczący intel HD 4000.

Laptopa mam ok 2 miesięcy, więc wątpię żeby kusz był problemem (widziałem ten problem gdzie indziej)

Na której karcie odpalasz LOL’a?

właśnie sie obawiałem ze mogło się jakoś na intela zmienić… Nie wiem jak sprawdzić na jakiej odpalam.

EDIT: Jak wchodzę w panel -> ekran-> rozdzielczość -> zaawansowane to pisze mi, że jest intel jako graficzna.

Źle patrzysz :slight_smile:

Odpal lola zminimalizuj i koło zegarka w rozwijanym menu jest ikonka aktywność karty graficznej NVIDIA tam zobacz czy lol jest wyświetlony jak jest to idzie na NVIDII jak nie to na Intelu.

Grając wyskoczyło mi takie coś:

sxc51e.png

Rozmiń to menu ta ikonka jest ukryta za tym małym trójkącikiem :stuck_out_tongue: po lewej stronie.

To co ty pokazujesz wyskakuje zawsze przy minimalizowaniu.

http://i40.tinypic.com/2vuj3w8.png - tak to wygląda u mnie.

u mnie niczego takiego nie ma :stuck_out_tongue: więc nie wiem jak mam sprawdzić inaczej

EDIT: wszedłem w energy Management i zmieniłem z oszczędności na wysoką jakość i FPS są około 60

Pulpit > Prawy myszki > Panel zarządzania NVIDIA > w nowym oknie z górnego menu > Pulpit > wybrać Wyświetl ikonę aktywności karty graficznej w obszarze powiadomień i wtedy ta ikonka się tam pojawi :stuck_out_tongue:

dodatkowym sposobem jest ustawienie w LoLu liczbę FPS na 60 lub na status Stable. W czasie gry wejdź w opcje połączenia i tam wszystko jest :slight_smile: