Bardzo mały upload

Moim problemem jest bardzo mały upload, w grach typu League of Legend odbieram pakiety, ale ich nie wysyłam, tzn. czasami zdarza się, że widzę jak ktoś gra a ja nic nie jestem w stanie zrobić, podczas rozmowy na teamspeaku ping automatyczne z 60 podbija się do 300. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Mógłbyś podać jakieś konkretne informacje?

71058856 po prostu nie mam pojęcia czemu moje łącze tak zwolniło, jeszcze tydzień temu było wszystko ok, mam neta 2 mb więc i prędkość downloadu jest przez coś ograniczono, nie są to programy działające w tle gdyż wszystko jest wyłączone, firewallem sprawdzałem i żaden program nie zamula mi neta. Po prostu jest coś nie tak, liczę na jakieś propozycję jak to rozwiązać.

Uruchom jeszcze wierwsz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

netsh int ip show config

route print

Wyniki poleceń wklej przy użyciu tagu code (przyciski powyżej pola edycji posta).

Z siecią łączysz się przewodowo czy bezprzewodowo? Korzystasz z jakiegoś routera, modemu czy czegokolwiek innego? Próbowałeś na chwilę odłączyć urządzenia od sieci i prądu? Sprawdzałeś czy kabel, karta sieciowa, router lub modem nie jest uszkodzony? Zgłaszałeś problem swojemu dostawcy? Może prowadzą jakieś prace konserwacyjne lub mają jakąś awarię, o której może nawet nie wiedzą (dopóki nie zgłosisz problemu).