Bardzo mulący net, system działa powoli, podejrzenie infekcj

Hej.

Jak, że na moim kompie padł system, to pożyczyłem kompa od znajomego nastolatka, jednak okazało się, że zanim zacznę go używać to trzeba go wyczyścić, bo jest kompletnie zasyfiony. Główny symptom to strasznie mulący net, na tym samym wifi chodzą 2 inne laptopy i wszytko śmiga, zaś mój pobiera może z 1/50 prędkości łącza. Używając Spybota oraz zestawu Emergency Emisoftu udało wyrzucić mi się kilkanaście wirusów i trojanów, niestety o ile system przyśpieszył to net nadal muli niemiłosiernie. Z tego co widzę to nie dało też rady usunąć tej przeklętej wyszukiwarki babyloonu. Wrzucam logi, czy możecie się im przyjrzeć i może coś zaproponować. Z góry dzięki.

Extras: http://wklej.to/4ZPIq

OTL: http://wklej.to/fUDWh

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy,SimilarSites.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Log z wykonania skryptu: http://wklej.to/H7Tsu

Logi po restarcie:

Extras: http://wklej.org/id/971342/

OTL: http://wklej.org/id/971340/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.

Zrobiłem to co polecono mi wyżej, udało się się zaktualizować avasta, ale np. chrome i java nie dają rady pobrać instalek do aktualizacji, bo do tego stopnia net muli. O ile poznikały wszystkie babilony i toolbary poznikały to na mulenie neta nic to nie pomogło. Co to może być?

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”