Bardzo niskie FPS

Śćiągnij program SpeedFan i zobacz jaką masz temperature PC :slight_smile:

na 1 stronie tematu podalem temperatury…

Złączono Posta : 11.09.2006 (Pon) 8:55

Panowie to jest nienormalne. Zrobilem format a cs nadal tak samo dziala. Chcialem zaznaczyc ze na botach tez mi chropocze… A co do sterownikow omega to zapomnialem powiedziec ze przy ich instalacja byl komunikat (nie pamietam jaki ale chyba kazdy wie) bo bylo do wyboru ‘mimo to kontynuuj’ albo ‘przerwij instalacje’ Z tego co pamietam bylo o tym by przerwac instalacje bo moze zle wplynac na dzialanie systemu. help?!?!

Złączono Posta : 11.09.2006 (Pon) 9:01

czy TO jest normalne?? pamietam ze bylo kiedys na 4X

Kurde ja mam ten sam problem;/Mam celeronka 2ghz,radeon9600,Ramu 768 a fpsy spadaja mi w akcji do 30-40;/O co chodzi ;/Bombelaz znalazles jakis sposob??

To nie ATI Catalizator tylko ATI Catalyst ale to przecież nazwa sterowników do Radeonów.

całkiem prawidłowo :wink:

Ponieważ zmieniasz główny sterownik :slight_smile:

zmieniaj jak najszybciej na x4 !!

BTW.

Coś słabą masz tą płytę:stuck_out_tongue:

Obsługuje agp max x4 … :expressionless:

A grafa spokojnie (i lepiej) działa na agp x8 !

(choć w dół też powinna być kompatybilna ;] )

Znalazlem :smiley: Sprzedaje swojego kompa i kupuje cos mocniejszego , a dokladnie:

karta: GALAXY 7600GS 256MB 500/1400 ZALMAN

procek: Athlon64 3.0

plyta glowna: GA-M55PLUS-S3G

ram: DDR2 2x512

dysk: 80gb ;p

tez tak zrob jak masz fundusze a nie bedziesz mial problemu

p.s. duuuuzo czytalem i dowiedzialem sie ze to Celeron fps’ow nie trzyma ! Pewnie inne gry ci dobrze chodza? ; )

@BoMbelaZ^

O nieczytales duzo na temat AM2.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700

Najlepszy zakup,stabilnosc,wydajnosc,OC to plytka ta

DFI Infinity NF Ultra II-M2/G (nVidia nForce4 Ultra) [DDR2, 2xPCI-E, FW]

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/27241

Podaj linki do tego.

Specjalnie dla ciebie moj komp:

Celeron D 346 , s775 , 3082MHz

2x512 DDR2 Geil 533

Galaxy GF7600GS

Jak dotad:

-Quake 4

-Doom 3

-Demo Hitmana 4

-Demo Preya

-FEAR

-Demo NFSMW

Na maxa w 1024*768. Bez problemu i plynnie.W FEAR wedlug FRAPSA mam od 30-75 FPS… przy zadymie ilosc nr 1. Dzisiejsze Celerony D to nie szmelce na Northwoodzie. Na Prescotach i Cedarach grasz bez problemu. Nie zamierzam bronic Intela. Prostuje ta lekko krzywdzaca opinie. Dodam , ze drugi moj komp to AMD.

Zapewne mi tez by te gry dobrze chodzily, ale ja mowie o Counter-strike’u. Chcialewm zauwazyc ze inne gry mi dobrze chodza procz cs’a

p.s. nie dam ci linkow bo gdy gralem w cs’a to tam na chat’cie mi pisali ze to celerona wina…